Tajti przedstawił się kibicom

8

Matyas Tajti udzielił telewizji Zagłębia wypowiedzi po transferze do Lubina.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

8 KOMENTARZE

 1. super fajnie i malina… ale cisza na temat nowego trenera irytuje… juz wielokrotnie sugerowalem by klub byl bardziej otwarty i komunikatywny, nie jestem ignorantem i w wielu sprawach zdaje sobie sprawe, ze cisza jest potrzebna, ale sugeruje by popracowac nad komunikacja z kibicami, bo zakladam, ze wiekszosc z nas siedzi jak na szpilkach i irytuje sie z powodu braku jakichkolwiek wiesci. Adresuje ten komentarz do rzecznika prasowego i pionu odpowiedzialnego za komunikacje w klubie 🙂

  5
  2
  • A co mają pisać ?? „prawie mamy trenejro ,, ?? Nie przesadzaj !! Piszą w necie O J. MAgiera i zagranicznym więc coś robią ja jestem spokojny

   1
   5
   • wlasnie… w necie… zgralem net milion razy na dyskietke w zyciu ale nie widze takowej informacji… nie chodzi mi o slodkie pierdy, plany racjonalizatorskie ani inne takie cosie… krotka, rzeczowa informacja, tak by zaspokoic ciekawosc i nie zapeszyc… to raczej trudne chyba nie jest wiec ja nie jestem spokojny np. 🙂

    2
    3
 2. Miałem właśnie napisać dokładnie to samo co kolega wyżej . Ładnie , cacy ale chyba już najwyższa pora żeby nowy trener zaczął to ogarniać ? Bo przerwa na reprezentację którą ponoć mieliśmy wykorzystać na poprawę stylu , wyników etc. (który to już raz ?) , upływa nieubłagalnie .

  6
  1
  • P.S. Piłkarz mówi że to czy zagra już w najbliższym meczu to zależy od trenera . A skąd ten trener będzie miał wiedzieć kto ma zagrać 😂 ? Tak jak to już ktoś napisał – amatorka .

  • i to sa wlasnie skrajnosci, ktore obowiazuja w klubach w naszej lidze, albo wrzuca sie informacje o wszystkim, albo zaslania sie kurtyna powodzen w negocjacjach … nie trzeba palic tematu by rzucic cos dla kibicow… nie chodzi o jakies konkrety. ludzie, ktorzy zyja sprawami klubowymi, czyli wlasnie kibice zasluguja na kreatywnosc ludzi do tego powolanych w klubie… az albo i tyle 🙂

   2
   3
 3. Wyrypać tych pseudo działaczy z klubu już. Nazwisko nowego trenera powinno być podane zaraz po odsunięciu BvD, a oni co nie podają nic bo się jeszcze dogadują???a jak się nie dogadają??? Ktoś w tym klubie ma jakąś wizję jakiś plan czy improwizujemy… Jak wyżej przerwa na reprezentację leci…co za amatorka.

  6
  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 + seventeen =