Trener Śląska Vitezslav Lavička przed meczem z Zagłębiem

0
fot. Sławomir Puciato

Jak mecz z Zagłębiem Lubin widzi Vitezslav Lavička, trener Śląska Wrocław? Oto, co czeski szkoleniowiec powiedział o „Miedziowych” na przedmeczowej konferencji.

Vitezslav Lavička (Trener Śląska Wrocław): – Znam trenera Savelę, o ile dobrze pamiętam graliśmy nawet ze sobą jeden sparing. Ja trenowałem Spartę, on Trencin. To młody trener, rozwijający się, z pewnością jeden z najlepszych na Słowacji. Znam go jako trenera, ale osobiście nie. Robiąc analizę gry jego drużyn widzę, że zespół gra bardzo aktywnie, charakteryzuje się dobrą organizacją i ofensywnym stylem.

– To będą derby, a takie mecze zawsze są ciekawe, zawsze mają dodatkowy smak. Liczymy, że przyjdzie wielu kibiców. Chcemy zaprezentować swoją grę, ale wiemy, że Zagłębie pokazało się z bardzo dobrej strony w meczu z Wisłą Płock. Dobrze wykorzystywali bocznych obrońców, mają Starzyńskiego na pozycji nr „10”. Nasi zawodnicy są przygotowani, robimy analizę gry przeciwnika, trening taktyczny i jutro ostatnie zajęcia przedmeczowe.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 1 =