Weszlo.com: Martin Ševela trenerem Zagłębia!

23
fot. skslovan.com

Według informacji Jakuba Białka z Weszło Zagłębie Lubin zakończyło poszukiwania trenera. Do klubu ma dołączyć Martin Ševela, utytułowany słowacki trener, który w ostatnich 3 sezonach zdobywał mistrzostwa i puchary w swoim kraju.

„Sprawy wkroczyły już na ostatnią prostą i jeśli nic się na niej nie wysypie, pracę w Lubinie rozpocznie Martin Sevela, jeden z bardziej cenionych trenerów na słowackim rynku.

Przeciąganie liny trwało długo. Sevela pozostaje bez pracy dopiero od lipca, swoją markę ma, telefony od innych klubów odbierał regularnie (między innymi z Czech i Bułgarii). Nie był wcale na musiku, przekonanie go trochę zajęło, dlatego zostanie zatrudniony dopiero pod koniec przerwy reprezentacyjnej. Ale i tak w Zagłębiu mogą dziś odpalać szampana, bo zatrudniają naprawdę dobrego fachowca.

W piątek drużynę Zagłębia w starciu z Wisłą Płock poprowadzi jeszcze Paweł Karmelita. Jego pierwszą decyzją w roli tymczasowego szkoleniowca było skrócenie zespołowi wolnego w trakcie przerwy na mecze reprezentacji z pięciu dni do dwóch i przywrócenie do pierwszej drużyny Kamila Mazka. Sevela zostanie lada dzień zaprezentowany, piątkowy mecz obejrzy jeszcze z perspektywy trybun”

<CAŁY ARTYKUŁ TUTAJ>

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

23 KOMENTARZE

 1. Ha! Chyba już nikt za Benem płakać nie będzie 🙂
  A o gorszy bilans niż Bena będzie mu bardzo trudno … 🙂 jak widać Ben święty nie był a liczba jego obrońców drastycznie spada.

  Wszyscy hejterzy Żewłakowa też wody w usta nabiorą ponieważ ostatnie dwa transfery i nowy trener na papierze wyglądają co najmniej zajebiście jak na Lubin.

  Brać za ryj tych piłkarzyków! i wracamy!

  42
  27
 2. Najważniejsze to żeby piłkarzyki spięli dupę bo w PL ekstraklapie to piłkarze zwalniają trenerów…

  Fakt jest taki że Żewłakowi i Dróżdżowi… na koniec udało się z pustego nalać… ponieważ RN ciągle robi pod górę a udało się ściągnąć NA PAPIERZE super dwóch grajków i super trenera – życie zweryfikuje czy trener ogarnie bandę piłkarzyków…

  Hapala też miał debiut w derbach 🙂 chyba wszyscy pamiętamy wynik…

  POWODZENIA!

  52
 3. Tu i Święty Boże nie pomoże klub przeciętniaków bez ambicji walczących tylko o to by nie spaść ważne że kasa płynie reszta to zbój .

  32
  20
 4. Artykuł na weszło brzmi jak pisany na zmówienie aby rozgrzeszać wszystkich winnych sytuacji w klubie.
  Zwalanie wszystkiego na Holendra. Ktoś go zatrudnił. Ktoś nie dopilnował transferów na czas. Komuś nie chciało się grać, trenować bo mu trener nie pasował. Wszyscy w klubie są winni ale znaleźli jelenia. Jak wygrywał to był super fachowcem.
  Chore te ataki na trenera i tylko trenera w artykułach gdy winni są wszyscy.

  47
  10
 5. Dariuszs ,tak jak piszesz,przecież prezes go zatrudnił więc tez jest wspólwinny całej sytuacji. Co do nowego trenera,pamiętacie trenera Hapala-dzis trenuje reprezentację Słowacji ,w Lubinie też mu się nie powiodło,dlaczego?
  Może trzeba skupić sie na leniach i minimalistach drepczących po boiskach ! Jak ktś nie chce grać o najwyższe cele niech idzie gdzie indziej..Choć w świadku piłkarskim mówi się że na emeryturę to do Zagłębia najlepiej. Pamiętacie Pietryszyna? Ten potrafił poukładać tak że wszyscy,chcieli i mogli…. Da się…

  43
  12
  • Przecież jakby go wyrzucili po takim meczu jak zagrali w Białymstoku to byście wszyscy mówili tak samo że to idiota… Ale to jest Lubin tutaj do wszystkie trzeba się przywalić…ktoś napisał prawdę to szukacie drugiego dnia…za Petreszyna też się zmieniali trenerzy… Tak w tamtych czasach się chciało kupować sędziów itd coś się stało po zdobyciu mistrza?

   9
   31
 6. Hahaha zrobili transfery załatwili trenera mimo że KGHM kazał im się w dupę pocałować ale i tak znajdą się debile którzy zawsze się do czegoś przykleją 🙂 na pewno Ci co tak narzekają mają 100% frekwencję na meczach u siebie 🙂

  Brawo Żewłakow!

  16
  31
 7. W ogóle porównywanie sytuacji jaką miał Pietryszyn a jaka ma Dróżdż jest jak wyjazd do pracy do USA 20 lat temu i teraz…

  Czemu ludzie w Lubinie są tacy ograniczeni i nie rozumieją że eldorado się skończyło KGHM nie dość że nie daje kasy to nie pozwala jej pozyskiwać a i miasto dokłada swoją cegiełkę…

  Miał być jakiś ciapała z Grudziądza udało się typa co grał w Barcelonie miał być Skowronek udało się ściągnąć najlepszego Słowaka…

  Proponuję zamknąć te komentarze 🙂 bo to tylko karma dla idiotów…

  22
  29
 8. Za rok znowu będziecie domagali sie zmiany trenera,jestem 100% pewien. Dlaczego, bo system wynagradzania u nas i w ogóle w polskiej piłce jest idiotyczny. Od lat polska piłka to dno i wodorosty-nic się nie zmienia,oprócz opakowania.
  PS.Pietryszyn lwią część wypłaty, płacił za miejsce w tabeli,było to na tyle dużo że kopaczom chciało sie walczyć o punkty.

  33
 9. jeszcze nic oficjalnie nie potwierdzone… nie chce wyjsc na marudera i mam nadzieje, ze jutro pojawia sie oficjalne wiesci (swoja droga, dlaczego dziennikarze a nie klub oglasza takie wiesci w pierwszej kolejnosci?) 🙂 wiekszosc zdaje sie tesknic za Pietryszynem, podobne nadanie, moze wieksze cochones, osobiscie mam nadzieje, ze nowy trener ruszy monilt malkontentow w szatni i obym sie mylil, ze ten monolit skruszeje a nie wywali trenera…

  38
  1
 10. Jeśli prawdą okaże się to, co wróbelki ćwierkają od wczoraj na twitterze, że Panowie Marcin i Witek „odstrzelą prezesa” i nie daj Boże pan Witek zostanie przewodniczącym rady nadzorczej to mamy tylnymi drzwiami pana Raczyńskiego w klubie, a na to kibice się nigdy nie zgodzą. Za chwile możemy zostać zostać bez trenera, przegrać z wisłą i śląskiem i wtedy kibice mogą przyjść pod klub, bo cierpliwość powoli się kończy, a zachowanie Kghm-u nie pomaga. Dobra zmiana miała być, bastion Pis-u i co? Bronimy się przed spadkiem? Może po wyborach się coś zmieni, ale ileż można czekać?

  4
  2
 11. Wie ktos moze o co w tym burdelu na gorze chodzi? Ten zly to prezes i zewlakow? Czy ta rada nadzorcza blokujaca ponoc wszystko co sie da. Czytam i widze ze trener tez niepewny. Co tam sie dzieje?

  • Jak ja to widze:
   Drozdz kiedys w jakims wywiadzie stwierdzil ze jest taki syf po poprzednim prezesie ze zastanawia sie czy nie poddac go odpowiedzialnosci karnej. A poniewaz decyzje bylego prezesa zaklepywala rada – to po prostu ratuja swoja dupe. Wstawia figuranta na prezesa i bedzie sie krecic lody dalej. Tu nie prezesa trzeba zmienic, tu rade nadzorcza nalezy pogonic.

   9
   1
   • Tak to jest jak się wciska do rady darmozjadów nie z regionu którym zależy tylko na łatwej kasie.
    Nie wiem czy to prawda że w radzie są goście co na Lechię i Legię śmigaja ale jeśli tak jest to się nie dziwię że takie cyrki w klubie.

    11
 12. Z tym nowym trenerem nic nie jest jeszcze pewne. Wyjaśni się dziś lub jutro. Radzie pali się dupa, bo syf zejdzie na nich. Jeśli rozłożą klub na łopatki, kibice prędzej czy później pewnie wpadną na ich zebranie. Szkoda, że w Kghm nie ma kogoś z jajami, komu zależało by chociaz w minimalnym stopniu na naszym Zagłębiu…

  13

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen − one =