#1 Raport z wypożyczeń

0
fot. BMG Sport

Druga przerwa na mecze reprezentacji w sezonie, to dobry moment, by sprawdzić jak na wypożyczeniach radzą sobie zawodnicy Zagłębia Lubin. W tym sezonie jednak zbyt wielu ich nie ma.

Patryk Mucha – Górnik Polkowice (II liga)

Środkowy pomocnik Patryk Mucha do drugoligowego Górnika Polkowice trafił pod koniec letniego okna transferowego. Dotychczas rozegrał sześć meczów w barwach drużyny z Polkowic (477 minut), więc niemal z marszu stał się podstawowym piłkarzem drużyny prowadzonej przez znanego w Lubinie trenera Enkeleida Dobiego. Z Muchą w składzie Górnik wygrał trzy mecze, raz zremisował i uległ dwukrotnie. Jak na razie Patryk nie zdobył bramki ani nie zaliczył asysty.

Olaf Nowak – Wisła Płock (PKO Ekstraklasa)

Od początku sezonu 2019/2020 na zasadzie wypożyczenia Wisłę Płock reprezentuje napastnik Olaf Nowak. Niestety dla Olafa, nie jest on zbyt często wystawiany do gry. Po 11 kolejkach w PKO Ekstraklasie „Olo” zdołał uzbierać zaledwie sześć występów – 5 w ekstraklasie (148 minut) i 1 w Pucharze Polski (90 minut). Olaf, podobnie jak Patryk Mucha, jak na razie bez bramek i asyst.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty + eighteen =