Martin Sevela przed spotkaniem z Lechią Gdańsk

0
fot. Mikołaj Olszewski

Przed meczem 11. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechią Gdańsk na temat rywala i sytuacji w naszej drużynie wypowiedział się trener Martin Sevela.

Martin Sevela (trener Zagłębia): – Musimy uważać na całą drużynę Lechii. Zajmują obecnie 3. pozycję w PKO Ekstraklasie. Moim zdaniem są bardzo interesujący. Lubią grać krótkimi podaniami, by potem dłuższą piłką uruchomić szybkich zawodników na skrzydłach – jak Sławomir Peszko czy Lukas Haraslin. Oni oraz napastnik Artur Sobiech, czy środkowi pomocnicy Jarosław Kubicki i Daniel Łukasik to zawodnicy o wysokich umiejętnościach. Musimy przygotować odpowiedni plan, by zaskoczyć całą drużynę Lechii.

– Sasa Balić trenował na boisku. To dla mnie bardzo ważna informacja, że Sasa jest zdrowy. Mogę teraz myśleć spokojnie nad tym, czy znajdzie się on w składzie na mecz z Lechią.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − thirteen =