Martin Sevela: To dla nas fantastyczny wynik

2
fot. Mikołaj Olszewski

Trenerzy Martin Sevela oraz Piotr Stokowiec skomentowali mecz Lechia – Zagłębie, który „Miedziowi” wygrali 2:1.

Martin Sevela (trener Zagłębia Lubin): – Fantastyczny wynik dla naszej drużyny. Była to wygrana z topowym zespołem, bo Lechia to bardzo dobry przeciwnik. Na przedmeczowej odprawie rozmawialiśmy o trzech aspektach tego meczu. Po pierwsze, jechaliśmy na wspaniały stadion. Po drugie, graliśmy z dobrym przeciwnikiem, a po trzecie bardzo chcieliśmy wygrać. Dziś wykonaliśmy nasze założenia, zarówno taktycznie jak i fizycznie, zespół prezentował się bardzo dobrze. Zawodnicy pokazali ogromne serce i wolę walki oraz mentalność zwycięzców. Jestem zadowolony z trzech punktów, które zabieramy do Lubina.

Piotr Stokowiec (trener Lechii Gdańsk): – Gorzka pigułka do przełknięcia dla nas.  Mecz zaczął się dla mojego zespołu fatalnie. Szkoda, bo kolejny raz tracimy bramkę w nieprawdopodobnych okolicznościach. Dziś ciężko kogoś wyróżnić. Mieliśmy kilka sytuacji, niestety, nie udało się ich zamienić na gola. Zabrakło tego ostatniego podania. Zrobiliśmy zmiany taktyczne i przyniosły one efekt, ale drugiego trafienia nie udało się zdobyć. To dla nas mocny impuls, aby pracować. Dużo pracy nas czeka przed walką o najwyższe cele. Jestem daleki od załamywania. Jestem po prostu zdenerwowany, że nie udało się zremisować. mam nadzieję, że przerodzi się to w sportową złość.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

  1. Lubię jak Piotruś bajdurzy, na szczęście nie w naszą stronę. Podoba mi się takie Zagłębie, chcące grać do końca. Mam świadomość że dostaniemy gonga prędzej czy później, ale na pewno nie z powodu braku zaangażowania. Brawo trenerze, brawo chłopaki… Miny betonów… Bezcenne 🙂

    23
  2. a ja się cieszę, ze Piotruś nie „bajdurzy” już w naszym imieniu, bo po prostu nie cierpiałem tych jego pseudo mądrych wywodów. Przegrywał mecz i wymyślał jakieś głupoty, aby tylko się usprawiedliwić, zamiast przyjąć porażkę na klatę jako trener. Kto miał z nim cos do czynienia, wie, że bardzo trudny facet jest z niego…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × two =