Nowy skład Rady Nadzorczej Ekstraklasy SA

2
fot. Marcin Radziński

Doszło do zmian w Radzie Nadzorczej spółki zarządzającej rozgrywkami, czyli w Ekstraklasie SA. Nowym przewodniczącym rady został Grzegorz Jaworski z Piasta Gliwice. Wiceprzewodniczącym jest Cezary Kulesza z Jagiellonii Białystok, a sekretarzem został Jarosław Mroczek z Pogoni Szczecin.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

  1. czy ktoś juz zupełnie na głowę upadł w tym Kghm? Mam nadzieję, że to jakiś żart jest. Ciekawe by były spotkania na linii OCB, HZL vs MW 🙂 Dajcie profesjonalnego prezesa, a nie robicie sobie jaja z naszego klubu! Może jeszcze Panią Anię z Panią Lidzią zrobicie prezeskami? Mieliscie prezesa, to przekombinowaliście, nie pasował Wam bo się stawiał, tak? To teraz szukacie z łapanki, bo nikt z górnej półki pewnie nie przyjdzie na tak gorący stołek…?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − ten =