Nowy przewodniczący rady nadzorczej

11
fot. Marcin Radzińśki

Po odejściu z rady nadzorczej Witolda Kuleszy doszło do zmian w jej składzie. Nowym przewodniczącym został Mateusz Kowalski z Warszawy. Zastąpił on na tym stanowisku Marcina Lewińskiego, który od teraz będzie członkiem rady nadzorczej.

Władze klubu:

 • Marcin Lewiński – p.o. Prezesa Zarządu

Rada Nadzorcza:

 • Mateusz Kowalski – Przewodniczący Rady Nadzorczej
 • Krzysztof Nitkowski – Członek Rady Nadzorczej
 • Marcin Lewiński – Członek Rady Nadzorczej
 • Mariusz Chłopik – Członek Rady Nadzorczej
Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

11 KOMENTARZE

 1. Lepiej już chyba odpuścić to polityczne bagienko i próbować zrobić Zagłębie bez tych wszystkich politycznych „twarzyczek”. Żal na to wszystko patrzeć.

  13
 2. Hahaha. Dróżdż miał rację banda politycznych pachołków dla których Zagłębie nic nie znaczy! Więcej Warszawki… będzie na pewno lepiej i łatwiej o kasę i coś załatwić w tym klubie… :). To co Czerwiński już przyklepany do Legiuni a Starzyński do Lechii bo tych klubów kibice siedzą teraz w RN i łatwo to sprawdzić tfu na was! Misiewicz na Prezesa!!

  12
  1
  • Dlatego w tym klubie nigdy nie będzie normalnie ponieważ jak nawet piłkarze grają to cała otoczka sprawia że nie chce się przychodzić na mecz i wspierać takie działania… Na meczu z Rakowem będzie znowu max 3k…. Klub politycznie napiszę 4100 ponieważ mają ludzi za takich idiotów którzy nie potrafią liczyć i sprawdzic na kupbilet ile biletów zostało sprzedanych 🙁

   Ja na prezesa proponuje dać kogoś tak mocno politycznie np. kogoś za głosy w Senacie 🙂

 3. i co mozna wiecej napisac… dobra zmiana… Pietryszyn tez byl z pislamistow, ale mial jaja, Drozdz, duzo mniej ich mial… tez pislamista… i w zasadzie kazdy prezio mial jakas latke polityczna, spadachroniarze itp… nie da sie odpolitycznic Zaglebia bo ciazy na nim fatum w postaci KGHM, spolki politycznej dla kazdej frakcji… Lubin to za male miasto by odlaczyc sie od wlasiciela i probowac cos swojego, bez latek i znaczkow… Fryzjera uwalili bo sie wozil za bardzo, teraz jest cicha korupcja, szlag czlowieka trafia, bo ma emocjanalne podejscie do klubu, na ktorym sie wychowal i ktoremu sympatyzuje od lat, ale szara rzeczywistosc jest prosta… to juz nie jest sport, to uklady, ukladziki i zalatwianie spraw pod stolem… podpierdolka zwana liga… dlaczego nie istniejemy w Europie? mysle, ze kazdy z nas wie dlaczego… mimo to bede kibicowal Zaglebiu bo to czesc mojego DNA, nie ludze sie, ze nadejda lepsze czasy bo politykierzy zawsze beda motac w klubie, zawsze bedzie wymiana politycznych emblemacikow… k****!

  4
  1
 4. Niektórym kibicom przeszkadzali w klubie ludzie z regionu, którzy w sercu maja Zagłębie. No to teraz macie kibiców Legii i Lechii. Lepiej? Śpicie spokojnie? Zobaczymy co nowi zrobią dla Zagłębia…?

  4
  2
 5. A Pan Lewiński wycofuje się powoli z Zagłębia, że został zwykłym członkiem? Prezesem też ponoć nie chce zostać? A jak tam spotkanie z kibicami Panie Lewiński? Coś długo się Pan zbiera, chyba padnie jakis rekord w oczekiwaniu na jaśnie-wielmożnego….:-)

 6. Dziwne czasy nastały w naszym Zagłębiu. Karty rozdają ludzie kompletnie nie związani z klubem, nawet z regionem. Oni chodzą w ogóle na mecze „swojego” klubu? Czy częściej może na legiunię? Bardzo dziwne zagrywki centrali Kghm. Tymczasem dziennikarze krajowi śmieją się w TV, że w Zagłębiu panuje bezkrólewie od 1,5 miesiąca. Ile jeszcze będzie ośmieszać nasz ukochany klub? Panowie z grup kibicowskich, chyba czas na jakieś spotkanie z rada nadzorczą i zapytanie ich czy długo jeszcze zamierzają sobie cyrki robić z klubu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

fifteen − 13 =