Polska U-21: Powołania dla Szysza i Slisza

0
fot. Mikołaj Olszewski

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz powołał Patryka Szysza i Bartosza Slisza z Zagłębia Lubin na spotkanie eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Bułgarią (15 listopada) oraz towarzyski mecz z Czarnogórą (18 listopada).

Powołani zawodnicy:

Bramkarze: Marcin Bułka (Paris Saint-Germain FC, Francja), Kamil Grabara (Huddersfield Town AFC, Anglia), Karol Niemczycki (Puszcza Niepołomice).

Obrońcy: Karol Fila (Lechia Gdańsk), Robert Gumny (Lech Poznań), Kamil Pestka (Cracovia), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Sebastian Walukiewicz (Cagliari Calcio, Włochy), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze).

Pomocnicy: Maciej Ambrosiewicz (Wisła Płock), Mateusz Bogusz (Leeds United FC, Anglia), Patryk Dziczek (US Salernitana 1919, Włochy), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin), Sylwester Lusiusz (Cracovia), Jakub Moder (Lech Poznań), Przemysław Płacheta (Śląsk Wrocław), Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze).

Napastnicy: Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Paweł Tomczyk (Lech Poznań).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 + 17 =