Rozpoczynamy 14. kolejkę PKO Ekstraklasy

0
fot. Marcin Radzińśki

Ze względu na uroczystość Wszystkich Świętych, 14. kolejka PKO Ekstraklasy wyjątkowo startuje w sobotę. To nasza drużyna rozpocznie zmagania w tej serii gier. O 15:00 zagramy na wyjeździe z kielecką Koroną.

Jak wspomnieliśmy, pierwszym sobotnim meczem w 14. kolejce będzie spotkanie Korona Kielce – Zagłębie Lubin. Nad tą rywalizacją dziś nie będziemy się specjalnie rozwodzić, bo już w sobotni poranek będziecie mogli o niej poczytać szerzej w osobnym tekście.

W sobotni wieczór odbędą się jeszcze dwa inne mecze, które prawdopodobnie będą mogły zainteresować postronnych obserwatorów ligi. Mowa o meczach Cracovia – Lechia oraz Pogoń – Lech. Większość tych drużyn znajduje się w ścisłym topie ligowej stawki, więc nikt łatwo nie odpuści.

W niedzielę odbędą się trzy mecze. Najpierw Jagiellonia zagra u siebie z ŁKS-em, nastepnie w małych derbach śląska Górnik zagra z Piastem, a na zakończenie niedzielnych zmagań w ekstraklasie Arka podejmie Legię.

W poniedziałek wyjątkowo zostaną rozegrane dwa spotkania. Rywalizację w tej serii gier kończyć będą Śląsk z Wisłą Płock oraz Raków z Wisła Kraków.

14. kolejka PKO Ekstraklasy

Sobota, 2 listopada

  • Korona Kielce – Zagłębie Lubin (15:00, nSport+)
  • Cracovia – Lechia Gdańsk (17:30, Canal+ Sport / TVP 2 / Canal+ 4K)
  • Pogoń Szczecin – Lech Poznań (20:00, Canal+ Sport)

Niedziela, 3 listopada

  • Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź (12:30, Canal+ Sport)
  • Górnik Zabrze – Piast Gliwice (15:00, Canal+ / Canal+ 4K)
  • Arka Gdynia – Legia Warszawa (17:30, Canal+)

Poniedziałek, 4 listopada

  • Śląsk Wrocław – Wisła Płock (18:00, Canal+ Sport)
  • Raków Częstochowa – Wisła Kraków (20:30, Canal+ Sport)
Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + 6 =