Ważne: Sprawy organizacyjne przed wyjazdem do Kielc!

fot. Mazika

Mecz z Koroną Kielce już w najbliższą sobotę. Przedstawiamy Wam kilka najważniejszych spraw organizacyjnych przed wyjazdem pociągiem specjalnym na tę wyprawę. Prosimy o BEZWZGLĘDNE dostosowanie się do wytycznych przedstawionych przez organizatorów!

Organizatorem wyjazdu jest Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin.
Pociąg został wynajęty od PKP Intercity i za każde problemy płacimy my wszyscy (zniszczenia, hamulec ręczny, itp.).

1. Bilet na mecz należy mieć przy sobie, na tej podstawie będziemy wpuszczać do pociągu.
2. Obowiązkowe barwy!
3. Zakaz dewastacji pociągu, włącznie z vlepkami. Każdy niech ma świadomość, że pociąg jest wynajęty przez kibiców i ewentualne kary też zapłacą kibice. Od osoby demolującej w jakikolwiek sposób pociąg będzie wyegzekwowana kara finansowa.
4. Dla osób nie posiadających własnego transportu do Ścinawy podstawione zostaną autokary, za które każdy płaci przy wejściu (koszt 20 zł w dwie strony).

Autokary podjadą pod żółty most na ul. Hutniczej.

• 6:15 odjeżdża pierwszy autokar.
  • 6:45 odjeżdża drugi autokar.

Jeśli zajdzie potrzeba autokary zrobią po dwa kursy. Po powrocie autokary odwiozą do Lubina.

Planowany odjazd pociągu 7:30.

Please enter your comment!

14 − twelve =