Zmiana w Radzie Nadzorczej Zagłębia

2
fot. Marcin Radziński

Witold Kulesza złożył rezygnację z funkcji członka Rady Nadzorczej Zagłębia Lubin. Taką informację podał w Przeglądzie Sportowym dziennikarz Antoni Bugajski. Klub na razie nie potwierdził tego na swojej stronie, choć do rezygnacji miało dojść już kilka tygodni temu.

Antoni Bugajski w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym dodaje, że cały czas twa proces powołania nowego prezesa.

„Wiemy, że zgłosiło się dziesięć osób. Rada Nadzorcza z tej grupy wybrała jednego kandydata i jednego rezerwowego. Jej rekomendacja została przedstawiona zarządowi KGHM, który jest stuprocentowym właścicielem klubu. Wskazany kandydat podobno w tej chwili nie działa w Zagłębiu, ale jest związany z Dolnym Śląskiem.”

Całość dostępna również w wersji internetowej – KLIKNIJ TUTAJ.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

  1. Hahaha. Trochę za późno 🙂 jednak Dróżdż nie był taki zły się okazuje 🙂 -wyniki i to co się dzieje broni go w 100% 🙂 czekamy na Wechte haha 🙂 jak się zrobi gówno to trzeba teraz posprzątać Państwo mili z KGHMu a zaraz trzeba będzie miastu płacić itd ciekawe czemu nikt Prezesem nie chce zostać 🙂

    7
    2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven + two =