Ostatnie komentarze użytkownika

25.11.2020, 10:11 link
    Bardzo słaby jest ten Twój zespół Mikołajów
    24.11.2020, 20:12 link
    Hladun jak już wcześniej pisałem gra na poziomie trampkarza nogami , kto to trenuje i po co te podania do bramkarza - chyba już wiem- jak się nie ma pomysłu na grę to do bramkarza. W ogóle uważam że Hladun ostatnio w ogóle nie przyczynił się do wygrania jakiegokolwiek meczu. Ta drużyna jest tak słaba że nie wiadomo do czego jej grę porównać. Brak pomysłu na grę aż razi w oczy. Napastnicy owszem nie strzelają ale kto im ma dograc piłkę, flegmatyczny Starzyński, czy nie umiejacy kopnąć piłki Balic. Grają tak jakiej klasy mają piłkarzy a ze są oni słabi to już pytanie do prezesiny dlaczego takich ściągnął
    21.11.2020, 20:36 link
    Jestes słabym trenerem. Nie ma stylu gry, nawet na Stal zespół wychodzi defensywnie. Ja będąc trenerem nie mógłbym patrzeć na to co gracie, kopnięcie się po czolach A najlepszy w tym jest Balic
    23.10.2020, 22:34 link
    Kur. .. co to było. Zero pomysłu. Sevela ma jakiś innych zawodników niż 14 którą gra cały czas bez względu czy maja formę czy nie. Dzisiejszy mecz to autobus na własnej połowie od 3 minuty. Jak słyszę że było to najlepsze 90 minut Lechii to śmiać mi się chce, A jak mieli inaczej grać skoro ich przeciwnik po strzelaniu bramki nie miał nawet ochoty kontrowac. Miałem nadzieję że Sevela coś wniesie do gry Zagłębia coś zmieni ale się myliłem, nie ma pomysłu na grę, nie ma pomysłu na zmiany , nie reaguje odpowiednio na sytuację na boisku. Jestem załamany stylem gry Zagłębia.
    18.10.2020, 22:07 link
    A zmiany trenerze tragedia. Czy my mamy tylko 14 zawodników w kadrze? Na następny mecz mogę podać skład i zmiany jakie zostaną dokonane z zamkniętymi oczami. Zareagowali tak samo jak trener czyli nie zareagowali.
    27.09.2020, 12:37 link
    Panie trenerze druga połowa to dramat. Rozpaczliwe obrona i brak jakiegokolwiek zagrożenie bramki Jagiellonii. Ja rozumiem że przeciwnik zaatakował ale w tym momencie dla Zagłębia nadążają się okazję do kontry A my nie mogliśmy wyjść z własnej połówki, nie umielismy wymienić 3-4 celnych podań. Jeżeli Pan twierdzi że druga połowa była bardzo dobra to chyba większość kibiców nie zna się na piłce.
    24.09.2020, 22:47 link
    Co z tym typerem, pisze typuj wynik A nie można. Nie podsumowania jest 4 runda
    20.09.2020, 19:35 link
    Dziady jesteście i tyle
    01.09.2020, 20:59 link
    Jaki prezes takie transfery , zawodnik który przychodzi powinien być na tyle dobry żeby podnieść poziomgry zespołu a transfery Zagłębia to bardziej wzmocnią ale rezerwy, bo Ci piłkarze którzy przychodzą są albo do ogrywania albo siedzą na ławie. Nie ogarniam o co chodzi zarządzającym Zagłębiem
    01.08.2020, 09:12 link
    Panie Jankowski te transfery to wzmocnienia czy uzupelnienia bo ja mam wrażenie że to drugie, a skoro tak to nie lepiej promować zawodników z akademii. Zgodzę się z Panem Zewlakowem że znasz się Pan na piłce jak świnia na gwiazdach. Skąd zarząd KGHM Cię wziął to ja nie wiem.