Dziad

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Filip Starzyński00

Ostatnie komentarze użytkownika

15.10.2020, 12:11 link
    StaryKibicZL - nie Warszawka tylko Warszawa. Pamiętaj że jest to stolica naszego kraju.
    25.09.2020, 07:45 link
    Cały czas inwestujemy w przyszłość... Ale jak nie będzie teraz, jak klub spadnie do 1 ligi to ucierpi na tym także akademia i nie będzie już transferów z klubu po 5 banieczek, tylko takie jak ten tu opisany...
    15.09.2020, 11:37 link
    Obie bramki sprokurował nr 33 co widać na skrócie meczu.
    Panowie piszą o wzmocnieniach ? Nie będzie wzmocnień. Znów będzie walka do samego końca. W sumie w tym klubie nie będzie normalności. Za dużo polityki, za mało wymagań. Proszę, nich nikt mi nie pisze że Piast czy Śląsk mają więcej pieniędzy. Piłkarze nie chcą tu wracać, bo tu nie ma normalności. W sumie w klubie rządzi tyle osób że nawet ciężko powiedzieć kto za tą sytuację odpowiada. Na razie na starcie 2 fartem wygrane mecze i to by było na tyle. Jak będziemy się kopać po czołach zamiast grać piłką w piłkę to będzie kolejny smutny sezon.
    03.09.2020, 16:47 link
    Nie zrozumiałeś tego o czym piszę. Ja nie insynuuję, że kupczyliśmy. Kupczyliśmy i dostaliśmy za to karę 2008 r. degradacja o jedną klasę rozgrywkową. Dodatkowo w 2012 r. -3 punkty i 300tyś.
    Nie płaczę z tego powodu. Było minęło.
    W kwestii Cracovi – to nie ona o swoje walczyła, tylko ludzie którzy kupczyli migali się od sprawiedliwości przed sądem. Zagłębie dobrowolnie poddało się karze i rozliczyła się tak, że pozbyli się w klubu wszystkich osób umoczonych w korupcji i taka jest różnica między tymi klubami.
    Ty natomiast piszesz tak jak byś pochwalał miganie się od odpowiedzialności. 2005/2006 to czasy korupcyjne i z tego okresu mamy jako Zagłębie udowodnione kupczenie więc rozumiem powód dlaczego ten wazon będzie stał w PZPN.
    Jak Twoim zdaniem by wygląda odebranie cukierka niegrzecznemu dziecku i podarowanie go innemu które też przed chwilą było niegrzeczne ?
    Dumny będę gdy klub któremu kibicuję już od ponad 30 lat zdobędzie puchar w czystej grze z uczciwym sędziowaniem i nie mam zamiaru płakać o to że nie ma tego wazonika co zabrali go Groclinowi. Trzeba mieć trochę honoru i ambicji.
    03.09.2020, 13:57 link
    W mojej ocenie na dziś jest to przy zielonym stoliku. Tego typu rzeczy nie powinny wychodzić po nastu latach. Wstyd by mi było chwalić się pucharem przyznanym za 2004/2005 bo ktoś w wyniku działań korupcyjnych go uzyskał. Pamiętaj że Zagłębie tez w tamtych czasach kupczyło meczami co został o udowodnione i klub przyznał się do zarzutów. Pewnie to waży na tym, że puchar aktualnie wyląduje w gablocie w PZPN i nie zostanie nikomu przekazany. To były chore czasy.
    Na dziś bardziej boli mnie to, że my byliśmy zdegradowani za mecz z Cracovią a Cracovia po 15 latach od przewiny dostaje -5 pkt.
    03.09.2020, 12:39 link
    Niedługo będziemy mieli w klubie bramkarza na każdą pozycję.
    03.09.2020, 12:38 link
    Czy nie stać nas na zawodnika? Czy kwota oferowana Wiśle za zawodnika znacząco odbiega od kwoty oferowanej nam? Czy wychodząca z dołka finansowego Wisłą może sobie pozwolić na zawodnika na którego nas nie stać ? Czy my nie chcemy tego zawodnika u siebie ? Gdyby ktoś był w stanie odpowiedzieć na te pytania lub zadać je w klubie ?
    03.09.2020, 12:34 link
    Niestety, jak by nie patrzeć żaden wazon zdobyty przy zielonym stoliku nie jest powodem do dumy. PZPN wziąłby się za jakość sędziowania zamiast zaprzątać sobie głowę tematami z archiwum.
    02.09.2020, 12:07 link
    Wydaje mi się, że duży problem leży po stronie agencji. KGHM biedny nie jest to można wyciągać kasę ile wlezie. Jestem przekonany że inne kluby otrzymują atrakcyjniejsze oferty na zawodników niż Zagłębie. I to też jest powód tego że nas nie było stać na Jakuba który poszedł do Piasta.
    13.08.2020, 15:54 link
    Mam nadzieję, że nie będzie to zdjęcie o infografika z numerami zawodników. W końcu #ZagłębieTV może przygotuje transmisję live na #fb / #youtube. Pora wykazać się profesjonalnym podejściem do tematu.