Pawelko4

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Filip Starzyński00

Ostatnie komentarze użytkownika

02.09.2020, 19:00 link
    Popieram komentarze. To co wyprawia Jankowski to szczyt bezczelnosci, nawet pisma nie napisał do PZPN odnośnie pucharu Polski. W dupie ma klub, miasto, i nas kibiców. Zamiast Swierczoka ściąga nam mraza, zamiast młyńskiego ściąga Bednarczyka. Kiedy wróci normalność w Zagłębiu gdzie każdemu zależy na wyniku a nie tylko na kasie? Pamiętacie Prezesa Pietryszyna - zadziałał aby był stadion zrobił mistrza Polski a drużyna dosłownie gryzła trawę jak np. w Warszawie. WZL.
    14.08.2020, 14:30 link
    Błędna decyzja klubu. Oko niezły zawodnik naprwno lepszy od Jonczego. To kim chcemy grać na obronie? Gdzie transfery obrony? Jankowski zastanów się co robisz.
    12.08.2020, 18:55 link
    Prawda jest taka że Jankowski tylko narzeka na Żewłakowa a jest taki sam jak on. Nagadał o Młyńskim i co? Bednarski niby w maju testowany i co? Swierczok wciskanie kitu nam kibicom że samo wypożyczenie kosztuje pół miliona euro co jest nieprawda gdyż Piast kupuje go za ok 400 tys. euro. Wezmę Chorwata itp jeśli w ogóle się uda i będzie git i znów okolice dolnych rejonów tabeli. Oczywiście że przedmówca ma rację już dawno prezes powinien zwrócić się o swoje z 2005 roku, ale po co mu kłopotu jak można brać kasę i siedzieć. Szkoda że marketingowo i sportowo nie walczymy o większe cele i przede wszystkim jakieś ambicje. Odnoszę wrażenie że w KGHM też im pasuje takie podejście. I niestety ludzi na trybunach będzie coraz mniej niż więcej.
    30.07.2020, 13:01 link
    Fajny tekst ile obrońców potrzebujemy i zgadzam się z autorem. Ale widzę bardzo ale to bardzo dużą opieszałość w szeregach naszego klubu z transferami do klubu. Na co czekają? Na 10 kolejkę czyli do 2 października? Kim Sevela ma grać i coś ugrać? Ciągle się mówi o wojcickim czemu nie podpisują kontaktu? Podobnie z Młyńskim? Dlaczego w radzie nadzorczej jest fanatyk klubu Legia Pan Chłopik? Dlaczego nie reaguje na to prezes KGHM, prezes Zagłębia czy my kibice? Zgadnijcie ile razy ten Pan był na meczu Zagłębia a ile razy na Legii?