Markus

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Filip Starzyński00

Ostatnie komentarze użytkownika

14.09.2020, 20:56 link
    Gdzie jest k....a klasowy napastnik? Za 5 mln za Białka wystarczy pewnie 1 mln euro, żeby takiego mieć. A na razie mamy Sirk i Sirk nr2. Reszta transferów to też większość na ławce. Gdzie są prawdziwe wzmocnienia?
    I też po dzisiejszym meczu zaczynam wątpić w intelekt naszego trenera. Czy myślał, że drugi raz w ten sam sposób ogra Raków? To była masakra do momentu zmiany ustawienia, później tylko trochę lepiej, ale i tak powinno być 3:0. Mecz do zapomnienia, ale wnioski z niego może nas prezes przynajmniej wyciągnie.
    Bo prezes chyba zapomniał, że tutaj też są kibice i chcą czegoś więcej, niż tylko jak ostatnio walka o nic. Akademia jest ważna, ale MY też. A można to pogodzić jak nawet widać w naszej lidze. Przecież nikt poważny nie przerzuci się na oglądanie naszych juniorów i to go zadowoli. Ja przynajmniej chcę poważnego podejścia do pierwszej drużyny, walki nie tylko o pietruszkę co sezon i poważnych wzmocnień już w tym sezonie za zarobioną sporą kasę.
    02.09.2020, 00:27 link
    A kiedy jakiś klasowy napastnik? Bo takiego nie mamy. Są jakieś plany?
    22.08.2020, 00:13 link
    Szczęśliwe 3 punkty, chociaż nawet 1 w tym meczu po takiej grze byłby OK. Możemy być zadowoleni i po następnym meczu być nawet liderem. Tylko obawiam się, że nasze władze patrząc na wyniki stwierdzą, że nie potrzeba dalszych transferów. A te są KONIECZNE. Jak było Piasta stać na Świerczoka a nas nie? Przecież po takim transferze frekwencja by też poszła w górę i to by się "odrobiło". Czy nasz prezes tego nie rozumie, że musi być przynajmniej jeden magnes w drużynie, który przyciąga kibiców? Wszyscy chyba czekamy przynajmniej na jedną poważną gwiazdę, pieniądze chyba są za Białka i Filipa.