marres75

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Filip Starzyński00

Ostatnie komentarze użytkownika

19.10.2020, 13:05 link
    Ja nie rozumie jak to się dzieje, że każdy przeciwnik szybciej dochodzi do piłki niż nasi piłkarze. Przegrywamy większość walk o przejęcie piłki. Po za tym pressing Legii, czy to Rakowa i Górnika Zabrze jest daleko na wyższym poziomie niż nasz. Dochodzi wolne rozgrywanie piłki, na 2, 3, 4 kontakty. Przy takim pressingu to zachęta dla przeciwnika żeby cały czas stosować pressing. Dodatkowo mały ruch piłkarzy bez piłki, nie ma komu zagrać, a przy takim pressingu wyjścia do podań powinny być zawsze. O przeglądzie pola to nawet nie wspomnę. Piłkarze Legii przewidywali zagrania i od razu asekurowali piłkarzy do których może być kierowane podanie. Co z tego, że przebiegamy dużo km, ale jest to bieganie w dużej mierze bezproduktywne. Bronimy się bardzo głęboko, umożliwiając jednocześnie wysokie podejście przeciwnikowi. Ich obrońcy niemal nie są zmęczeni w przeciwieństwie do naszych. Zresztą jak ma być nie zmęczony obrońca gdy jest zmuszony do rozgrywania piłki. No i tak sobie myślę, że skoro Legia była ustawiona ultra ofensywnie to czy rozgrywanie od bramki miało jakiś sens. Może i miało by gdybyśmy umieli szybko wychodzić z pod pressingu. a tego nie robiliśmy. Generalnie to wyglądało tak, że bramkarz podaje do obrońcy, obrońca do defensywnego lub bocznego i niemal zaraz strata. No niestety taktyka była podobna jak na Górnika ale w tym przypadku nie zdała egzaminu.
    04.10.2020, 09:25 link
    Tym razem trener trafił z taktyką. Szkoda tylko, że napastnik cały czas łamał linię spalonego. Na plus to to, że po jego przechwycie poszła kontra na 2:0. Generalnie na wielki plus cały zespół, bo przecież nie można powiedzieć coś złego gdy zespół przebiega w meczu ponad 120km i wygrywa z liderem.
    15.09.2020, 07:40 link
    Do załogi, mały błąd w opisie. Nie 29 minuta, a 29 sekunda. Generalnie mecz na początku wyglądał tak jakby zespół z Częstochowy porozstawiał sobie pachołki i wykonywał trening. Chciałbym widzieć takie zaangażowanie i determinację w grze naszego zespołu jak w zespole Rakowa.