mkszaglebie.pl

andrzej65


Dane użytkownika

Online
Ostatnia aktywność
08.04.2021 21:58
Data rejestracji
22.11.2019 00:00
Komentarzy
30 (0.06 dziennie)
Artykułów
0
Wiek
Miasto
Ulubieni zawodnicy
Kibic od
Ostrzeżenia
0/3

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

  Oceny za obecny sezon

  Zawodnik Mecze Ocena
  Dominik Hładun104.5
  Konrad Forenc11
  Kamil Bielikow00
  Dominik Kalinowski00
  Rok Sirk54.3
  Karol Podliński33.83
  Samuel Mráz81.94
  Oliwier Sławiński00
  Kamil Kruk34.67
  Damian Oko22.75
  Lorenco Šimić63.25
  Dominik Jonczy45.25
  Jakub Bednarczyk23.5
  Saša Balić83.06
  Ľubomír Guldan64.58
  Søren Reese00
  Mateusz Bartolewski24.5
  Đorđe Crnomarković32
  Jakub Wójcicki53.9
  Łukasz Poręba84.38
  Mateusz Kizyma00
  Kacper Chodyna65.75
  Dejan Dražić85.38
  Łukasz Łakomy12.5
  Jakub Sypek00
  Jakub Żubrowski83.25
  Damjan Bohar34.83
  Miroslav Stoch52.5
  Saša Živec54.9
  Jewgienij Baszkirow64.17
  Dawid Pakulski00
  Adam Ratajczyk22
  Patryk Szysz114.23
  Filip Starzyński93.22

  Ostatnie komentarze użytkownika

  08.04.2021, 21:57 link
  Rok porażek na każdym polu. Pierwsza drużyna dno. Transfery denne. Szef akademii odchodzi, tylko Prezes zadowolony i zdziwiony, że śmiemy mieć pretensje.
  07.04.2021, 12:12 link
  Klub jest fatalnie zarządzany a transfer Białka tylko zaciemnił obraz. Jeżeli właściciel tego nie zauważy to za rok będziemy grali na tym samym poziomie co Polkowice chociaż jeżeli przegramy z Podbeskidziem a Stal zacznie wygrywać to i w tym roku pożegnamy Ekstraklasę.
  Pierwsza drużyna gra fatalnie, dla mnie praktycznie cała drużyna jest do przebudowy a wybór Balića na kapitana tylko potwierdza, że jest źle. Czekam na gruntowne zmiany a nie na kosmerykę.
  14.03.2021, 19:56 link
  Ten mecz pokazał jak w szkle powiększającym jak nieudolnie zarządzane jest Zagłębie. Straciliśmy kolejny sezon, kolejne pieniądze i tylko Pan Prezes, menadżerowie i ich piłkarze mogą być zadowoleni, że udało się zarobić.
  Po pierwsze staliśmy się klubem gdzie nie wynik jest najważniejszy ale odbudowanie piłkarzy, którzy się potknęlilub zagubili. Co gorsze to my płacimy tym piłkarzom, że zgodzili się u nas szukać formy. Kto na tym zarabia? bo na 100% nie my. Dodatkowo tracimy bo oni zajmują miejsce młodym piłkarzom przez co odchodzą i tracimy pieniądze, może to nie są wielkie pieniądze ale w Termalice, Widzewie grają gracze, którzy od nas odesli za darmo a można było zarobić parę groszy. Dodatkowo u nas do końca grają gracze, którzy w kolejnym sezonie od nas odchodzą za darmo. Przestańmy być wreszcie dobrymi wujkami i dbajmy o własne interesy. Czerwiński chciał odejść za darmo to ława i próbujemy Chodynę, Kopacz podobnie nie mówiąc już o Kubickim czy nawet Piątkowskim. Odchodzisz bez kasy dla Zagłębia to siadasz na ławę a grają ci na których możemy liczyć w przydzłym sezonie. Podobnie powinno być teraz, dla mnie za Balića powinien Bartolewski, na stoperze powinien się pojawiać Kruk czy Oko a może Jończy. Ten sezon jest już stracony to przynajmniej sprawdźmy to co mamy bo może się okazać, że oddamy kolejnego dobrego piłkarza za darmo. Dodatkowo musimy szukać już dziś skrzydłowych i napastnika. Dzisiejszy mecz pokazał,że Szysz nie ma prawej nogi i mimo mojej sympatii powyżej pewnego poziomu nie przeskoczy, lewego skrzydła nie mamy a Ratajczyk to bardzo drogii niewypał. Podliński to co najwyżej zmiennik, nam potrzebny napastnik który strzela bramki. W innym wypadku w kolejnym sezonie będziemy kolejny raz bardzo drogą drużyną z pustym stadionem i przerośniętym co do wyniku sportowego budżetem. Do tego potrzeba jest zmiana władz klubu bo te jak pokazał ten sezon zarządzać klubem nie potrafią lub co gors, e nie chcą.
  01.03.2021, 08:19 link
  Mecz na mały plus. Cieszą 3 punkty, zdobyte bramki, postawa min. Chodyny, Szysza, Starzyńskiego ale martwi przestuj po strzeleniu bramki na 3:1 i Cracovia w 10 wywalczyła karnego i strzeliła bramkę. Czekam na potwierdzenie lepszej dyspozycji w kolejnych meczach szczególnie z osłabioną Jagielonią. Martwi niefrasobliwość w obronie Śmića - gol samobójczy i asysta przy straconej bramce a takrze kolejny słaby mecz Balića chyba czas na zmianę.
  24.02.2021, 18:47 link
  Kompromitujemu się i prosimy o degradacje. Ludzie sprzdaliśmy ostatnio kilku fajnych graczy i nie stać nas na chociażby jednego dobrego. Przegraliśmy z Wartą ale z Podbeskidziem i Mielcem musimy zdobyć 4 punkty ale jak patrzę co się dzieje to wydaje się to coraz mniej realne.
  22.02.2021, 17:19 link
  Sprawa jest bardzo prosta,,albo będą gruntowne zmiany i szansa na zmiany na lepsze albo ten marazm zostanie a my pożegnamy się z Ekstraklasą w tym albo w przyszłym sezonie. Największe pretensje mam do Prezesa i RN. Zespół jest systematycznie osłabiany, przychodzą albo zawodnicy do odbudowy, albo ci których nikt nie chce. Tak się nie da budować drużyny która ma osiągnąć jakieś wyższe cele. Dodatkowo tracimy młodych na których ktoś a nie my buduje swoją przyszłość i zarabia. Infrastruktura to kolejny przukład, że stoimy w miejscu. Zapraszam na stary stadion Zagłębia, to już ruina i obraz dzisiejszego Zagłębia. Raczyński powiedział nie i już odpuściliśmy. Trzeba walczyć, nagłośnić sprawę, że w wyniku uporu Prezydenta tracimy 10 milionów od Ministerstwa Sportu na halę. Boiska treningowego z podgrzewaną murawą też nie mamy i oby się nie okazało, że tak jak mieliśmy najnowocześniejszy stadion to bazie też można mówić w czasie przeszłym. Także ostatni rok mocno przespaliśmy i dzisiaj budzimy się z ręką w nocniku, jeżeli ten prześpimy to obudzimy się na dużo niższym poziomie rozgrywek. Trenera będę oceniał jak dostanie Bohara, Białka bo jak na razie dostaje wyroby piłkarzopodobne, a przy chorobie Źivca, pozorowaniu gry przez Starzyńskiego to z przodu nie mamy czym straszyć.
  12.02.2021, 09:41 link
  Klubu nie ma. Pierwsza drrużyna po kolejnych osłabieniach będzie walczyć o utrzymanie i tylko dlatego, że mamy tylko jednego spadkowicza szanse na utrzymanie są. Jednak, jeżeli nic się nie zmieni to w kolejnym sezonie jesteśmy pierwszym kandydatem do spadku. II drużyna też systematycznie osłabiana, gdzie najzdolniejsi zawodnicy uciekają nawet do Śląska czy Płocka nie ma szans w najbliższym czasie wzmocnić I drużynę ciekawym zawodnikiem czy awansować wyżej. Infrastruktura od dawna się nie zmieniła, nie ma boiska treningowego z podgrzewaną murawą nie mówiąc już o halii czy o dokończeniu stadionu. Podsumowując sprzedaliśmy najlepszych zawodników pierwszej drużyny, oddaliśmy za darmo najlepsych juniorów a ściągneliśmy tylko piłkarzy którzy nic do zespołu nie wnoszą oprócz tego, że są na liście płac. Nie ma kogo oglądać, natomiast nabija się z nas sportowa Polska i boję się, że będzie coraz gorzej. Dla mnie całe zło zaczęło się od zmian w RN i w zmianie Prezesa. Ci ludzie, nie czują Zagłebia, co gorsze kibicują innym klubom. Jak tak dalej pójdzie pociągną klub na dno i jeżeli nie będzie drastycznych zmian na stanowisku Prezesa, RN i transferów które realnie wzmocnią pierwszą drużynę to będzie bardzo źle.
  24.11.2020, 22:18 link
  Kompromitacji cd. To już staje się prawidłowością, że przegrywamy z tymi co punktów pottzebują bo piłkatzykom wystarczy tylko utrzymanie. Zwalniacie trenera a ja rozpocząłbym od piłkarzy i prezesa.Prezes który dokonał fantastycznych transferów:Żubrówski.,Wójcicki i cała reszta to nadaje się do Polkowic a nie Zagłębia. Starzyński podpisał kontrakt życia i ma całe Zagłębie w 4 litetach, podobnie paru innych. Czas na duże porządki ale prezes, któru w Lubinie jest przelotem tego nie zrobi, raczej oczekiwałbym większego burdelu.
  21.09.2020, 13:40 link
  2020 wpłynęły jeszcze pieniądze za Ślisza.Jeżeli to wszystko podliczymy to mamy dla klubu 30mln. zł(odliczyłm już prowizje).Jeżeli my za to nie potrafimy ściągnąć napastnika strzlającego bramki i zmiennika dla Starzyńskiego,który gra słabo to nie ma co liczyć na poprawę gry.Trybuny mówią wszystko .Na obiecujących juniorach i zawodnikach, którzy się mają odbudować nie da się zbudować drużyny porywającej trybuny i walczącej o coś więcej niż utttrzymanie.
  17.09.2020, 21:30 link
  Wyprzedaż! Czym to się zakończy?Tłumaczą nam ,że nie stać nas na przedłużenie kontraktów bo jesteśmy biedniejsi od Piasta czy Rakowa.Za rok pieniądze z transferów sie rozejdą,nie będzie już kogo sprzedać,kasy z biletów nie będzie bo 1000 kibiców to już będzie sukces a na sponsorów nie ma co liczyć bo medialność zero.Jeżeli o to chodzi prezesowi ze Śląska i zarządowi warszawsko-gdańskiemu to gratuluje.