amateo

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Filip Starzyński00

Ostatnie komentarze użytkownika

19.04.2021, 21:20 link
    Widac ze Zabol idzie leb w leb z Kajakarzem w wyscigu na najgorszego prezesa ever
    18.04.2021, 20:27 link
    Tu niel chodzi o narzekanie dla samego narzekania.
    Od zawsze twierdze ze wychowankowie powinni wziasc odpowiedzialnosc. Tyle tylko ze dzis taki Oko popelnial blad za bledem. Na bledach ro niech sie uczy w nizszych ligach, bo eklapa bledow nie wybacza.
    Mnie tez cieszy wieksza ilosc wychowankow. Ba, czekam na Sypka.
    Lakomy jak dla mnie to pozytywne zaskoczenie, ma fajne podanie i godnie zastapi Porebe.
    Generalnie problem stanowi rozegranieod tylu i poyrzeba nam nowych twarzy z tylu.
    18.04.2021, 14:31 link
    Dramat.
    Najlepszy zawodnik ZL? Matras!!!
    Najlepszy obronca? Podlinski.
    Baszkirow nieobecny caly mecz. Zaloze sie ze nowy trener bedzie stawial na Lakomego.
    Oko musi isc na wypozyczenie by sie ograc.
    17.04.2021, 22:14 link
    Ta kolejka niemal idealnie ukladala sie pod ZL. Niemal, bo do remisu w dzejszym meczu braklo 2 min - reszta to remisy druzyn zaangazowanych w walke o 4 miejsce a i niedoscignieni liderzy wygrywali. Zwyciestwo pozwoli nam na dzwigniecie sie w tabeli. Tyle tylko ze PBB przegralo swoj mecz i dalo tlen Stali. Do tego moze zadzialac efekt nowej miotly. Oraz fakt, ze jak okolicznosci nam sprzyjaja to zaliczamy wtedy spektakularna glebe.
    Serce czy rozum? Biore w ciemno skromne 1-0 i 3pkt.
    17.04.2021, 20:08 link
    Byl swego czasu do wziecia Fornalik to chyba wzieli wtedy Bena. A jak czas pokazuje Fornalik robi dobra robote.
    A co bedzie jak Sevela dzwignie nas w ostatnich meczach na 5ta pozycje? Podziekuja mu?

Kiedys optowalem za nim. Dzis nie jestem przekonany w 100%. My potrzebujemy trenera co ma "oko" do mlodych zawodnikow, taki co potrafi dostrzec w zawodniku to "cos" i wydobyc ten potencjal. Tak by casus Piatkowskiego sie nie powtorzyl.
    12.04.2021, 18:59 link
    - gra bez pilki, antycypowanie w grze
    - gra obronna
    - rozegranie od tylu
    - brak podan na wolne pole - nikt nie chce sie scigac z obroncami

+ dobre wybieganie, nie "puchniemy" w meczu
    12.04.2021, 14:33 link
    11.04.2021, 20:37 link
    Jak nam brakuje kg z przodu to jest jeszcze jeden ancymon do wziecia

Zbliza sie do granicy 20 goli w 2.giej lidze.
    Bedziemy mogli grac na 2 wieze. ;-)
    11.04.2021, 20:13 link
    Patrzac przez pryzmat kilogramow to na boisku mamy ze dwoch napadziorow, a tak na serio to w tym miejscu jest czarna dziura. I to taka zdefekowana bo za nic w swiecie nie przyciaga pilki.
    Szysz znowu strzelil bramke. Trzeba mu to oddac. Tylko czemu jest taki slaby w grze obronnej.
    Balic, kak to juz zostalo zauwazone, w przodzie daje jakosc ale niestety w grze obronnej lipa, jakos nie moze po kontuzji dojsc do siebie.
    Podobnie Chodyna. On tez potrzebuje czasi bo jakby byl w formie to ta patelnie wykonczylby z zamknietymi oczami.
    Starzynski znowu 2 asysty drugiego stopnia. Chcialoby sie wiecej ale przeciwnicy wybili mu granie z glowy agresja.
    Drazic powinien wiecej wchodzic w pojedynki. Tez mam wrazenie ze jest pod forma. Wczesniej krecil przeciwnikami az milo.
    Nasi stoperzy-widac ze nie maja doswiadczenia. Kilka powaznycj bledow, az dziw ze sie nie zemscily. No ale kiedy ich ogrywac, jesli nie z ogonem ekstraklasy?
    Co cieszy? Ano nasze przygotowanie wytrzymalosciowe. My gralismy swoje a przeciwnik w ostatnim kwadransie oddychal rekawami. Ale trzeba im przyznac ze udalo im sie zdominowac naszych pomocnikow w poczatkowej fazie meczu. To juz nie pietwszy raz kiedy siada sie na naszych agresywnie i daje to korzysc przeciwnikowi. Zubrowski nie potrafi sie odegrac - jak juz to robi to od strzala dostaje kartke. Tesknie przy takich okolicznosciach za Tosikiem.
    Mysle ze nie jeden teskni tez za Tuszynskim ????
    11.04.2021, 15:49 link
    No coz sprawdza sie sposob na ZL:
    Po pierwsze rzucic sie do gardla i kopac po kostkach
    Po drugie grac na wolne pole na dobieg - to juz nie pierwsza bramka tak stracona...

Boze uchowaj