mkszaglebie.pl

Dhartha


Dane użytkownika

Online
Ostatnia aktywność
04.12.2021 18:15
Data rejestracji
26.01.2021 00:00
Komentarzy
127 (0.41 dziennie)
Artykułów
0
Wiek
Miasto
Ulubieni zawodnicy
Kibic od
Ostrzeżenia
0/3

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

  Oceny za obecny sezon

  Zawodnik Mecze Ocena
  Kacper Bieszczad00
  Szymon Weirauch00
  Alexander Steffen00
  Dominik Hładun00
  Oliwier Sławiński00
  Karol Podliński00
  Tomasz Pieńko00
  Tomáš Zajíc00
  Ian Soler Pino00
  Mateusz Bartolewski00
  Damian Oko00
  Kamil Kruk00
  Kacper Lepczyński00
  Milan Posmyk00
  Aleksandar Pantić00
  Lorenco Šimić00
  Jakub Wójcicki00
  Bartłomiej Kłudka00
  Saša Balić00
  Kacper Chodyna00
  Adam Ratajczyk00
  Jakub Żubrowski00
  Ilja Żygulow00
  Saša Živec00
  Filip Starzyński00
  Kōki Hinokio00
  Erik Daniel00
  Jewgienij Baszkirow00
  Daniel Dudziński00
  Łukasz Poręba00
  Patryk Kusztal00
  Jakub Sypek00
  Patryk Szysz00
  Dawid Pakulski00
  Łukasz Łakomy00

  Ostatnie komentarze użytkownika

  01.12.2021, 19:33 link
  Nie mam słów.
  Przegrali wszystko. Wszystko.
  26.11.2021, 20:05 link
  Nie ma najmniejszej szansy na to, żeby te pindolindy wywiozły choćby stamtąd 1/4 punkta.
  Baty od Rakowa i Lecha murowane, Legia się pewnie z nami przełamie a Łęczna będzie walczyć jak o tlen.
  Nie zapominajmy jeszcze o meczu z Arką, z którą grało nam się zawsze bardzo źle.
  Ogólnie rzecz biorąc jutro mocne 3:0 dla Rakowa z porywami na więcej, a bilans rundy to około 15 miejsce i Puchar Polski za burtą.
  Łot moje negatywne typowe dla Polaka nastawienie i proroczenie.
  23.11.2021, 07:56 link
  Zagłębie na dnie - tak powinien wyglądać nagłówek każdej strony, gazety, która chce cokolwiek napisać o tej drużynie.
  Przedmówcy wymienili wszystko więc nie mam co specjalnie dodawać.
  Zagłębie Lubin razem z Łęczną są męczydupą tej ligi, wszyscy mają nas gdzieś, nie liczymy się nigdzie. Legia też nisko ale ona jakieś emocje wzbudza,a my? Czy wygramy czy przegramy to flaki z olejem. Bez emocji. A kiedyś to mieliśmy pazur i jak chcieliśmy to mogliśmy rywalizować z największymi.
  Przykro.
  22.11.2021, 12:39 link
  Pewnie Hładun i Starzyński
  21.11.2021, 20:21 link
  Straciłem kompletnie wiarę w tą drużynę, tego trenera. Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem tak wywalone na to czy grają czy nie, żadnego oczekiwania ani nawet chęci odpalania TV - nie mówiąc o przyjeździe na mecz. Nie ma ducha drużyny, nie robią żadnych postępów, ogólnie żadnych ruchów. Drużyna jest blada, cała otoczka jest blada i szczerze mówiąc widze że i Polska się znudziła tą drużyną. Wieczna sinusoida bez jakichkolwiek konkretów. W tym sezonie dobitnie to widać kiedy na 19 kolejek mamy rozstawione 10 poniedziałków i 9 niedziel.
  Jak dla mnie przegrana po słabej grze.
  14.11.2021, 18:56 link
  Dziwi mnie to komentowanie kibiców jako ludzi, który patrzą na sprawy klubu w wąski i głupi sposób. On myśli, że tylko on wie co się dzieje i jak wygląda życia i zarządzanie firmą jakiejkolwiek kategorii?
  Ile on jeszcze czasu będzie potrzebował, żeby rzetelnie odpowiedzieć na pytanie co by zmienił i co się dzieje? Najpierw odpowiadał ,że jest tydzień i to za mało, potem miesiąc i to za mało, to ile on musi to być? 3 Lata? To samo się tyczy Żurawia - kurw* jest połowa sezonu a on dalej nie poznał składu? To ile on chce tu siedzieć i poznawać zbieraninę 20 chłopa? Dziecko jak do szkoły idzie to po tygodniu zna całą klasę i część osób z innych. Dyrektor pionu sportowego mówi że boi się spadku, że sra w gacie na myśl o rundzie wiosennej, ja pitole to są żarty jakieś. A kto ma temu zapobiec i ma ku temu kompetencje? Pani co im pierze koszulki po meczu? Obrona Guldana, obrona Żurawia, obrona tych młodych wiecznych talentów. Panie kolego Burlikowski - młodzi powinni dostawać szansę kiedy na to zasługują a nie kiedy zaczyna brakować pieniędzy i trzeba jakieś miernoty promować. Mecz w Gdańsku nam zeszmacili i nie ma nikogo kto mi powie że tak nie było. Ponadto on widać że w sukces nie wierzy, mówi wprost że 18 drużyn startuje i każda chce wygrać więc mamy 1/18 szans. Po co się męczyć skoro mała szansa i mały %? Nie podoba mi się to co usłyszałem i tyle.
  11.11.2021, 09:03 link
  Cienko na wypożyczeniach, cienko u nas w zespole.
  Młodzi żadnej różnicy nie robią od dawna. Wiadomo, że takiego Białka przebić to mega ciężko, ale żeby był jakiś młody co ze 3 gole strzeli i jakąś asyste wrzuci to już by było coś.
  W takim Lechu czy Pogoni co sezon jest jakieś jedno dwa odkrycia, u nas posucha straszna.
  I tam nie ma tak, że młodemu daje się grać po 5 10 minut końcówek tylko u nich od razu młody wpada na cały mecz i ma grać a nie się ogrywać. U nas się ogrywa 24 latków nawet.
  05.11.2021, 20:52 link
  W tym sezonie zawsze kiedy obstawiam baty to wtedy wygrywamy. Tak było z Piastem i Pogonią.
  Ciekawy jestem jak będzie jutro, ale z Lechią gra nam się zawsze bardzo źle, a patrząc na jakość jaką dysponujemy to myślę, że nie ma za dużych szans na jakieś punkty.
  01.11.2021, 19:40 link
  Wniosek jest taki jak zawsze, tyle że teraz już bardzo dobitny : oprócz bramki nie mamy żadnej porządnie obsadzonej pozycji. Napastnik zaczął bardzo denerwować tym ślamazarstwem, wiecznym problemem z przyjęciem i tym że wszyscy go przepychają. Zivec gra tak idiotycznie, zabiera piłkę i ustawia się plecami do rywala czekając aż siądzie na nim dwóch chłopów i mu tą futbolówkę zabiorą. Macha rękami jak dzieciak a sam nic nie robi. Szysz same straty, na siłę chce by Ronaldo, a nic mu nie wychodzi. Zigulev, Pakulski - dla mnie oboje nadają się do pchania karuzeli, dno nie piłkarze.
  Ogólnie można by tu pisać i pisać o każdym z osobna ale po co jak większość z nas to widzi co tydzień.
  Uważam, że do końca rundy będzie tragiczna gra i tragiczne wyniki (Lech to nas walcem przejedzie).
  Jeżeli na ten moment już nie mają zaobserwowanych kilku piłkarzy do ściągnięcia w zimę to nie mamy szansy na nic w tym sezonie. Co najmniej 4 wzmocnienia, za które trzeba zabulić ale to zagwarantuje jakąś jakość, a nie milion zawodników "ić" z wypożyczeń, emeryctwa czy powroty żeby się odbudować po roku przerwy.
  Nie zapłacą za jakość to gówno będą mieli. ot taki mój wniosek
  31.10.2021, 15:57 link
  Nie pamiętam meczu, w którym tyle się śmiałem i łapałem za głowę jednocześnie. Ten mecz powinien znaleźć się w rankingu najgorszych meczy całego sezonu ekstraklasy. To co się tam działo to jest jakaś kompletna masakra. TOP 3 najgorszych i najnudniejszych meczy mojego życia zdecydowanie.
  Nic więcej nie dodam, bo znowu bym jakąś rozprawkę tutaj napisał. Po prostu TRAGEDIA!