Dhartha

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Nie mam słów.
    Przegrali wszystko. Wszystko.
    26.11.2021, 20:05 link
    Nie ma najmniejszej szansy na to, żeby te pindolindy wywiozły choćby stamtąd 1/4 punkta.
    Baty od Rakowa i Lecha murowane, Legia się pewnie z nami przełamie a Łęczna będzie walczyć jak o tlen.
    Nie zapominajmy jeszcze o meczu z Arką, z którą grało nam się zawsze bardzo źle.
    Ogólnie rzecz biorąc jutro mocne 3:0 dla Rakowa z porywami na więcej, a bilans rundy to około 15 miejsce i Puchar Polski za burtą.
    Łot moje negatywne typowe dla Polaka nastawienie i proroczenie.
    23.11.2021, 07:56 link
    Zagłębie na dnie - tak powinien wyglądać nagłówek każdej strony, gazety, która chce cokolwiek napisać o tej drużynie.
    Przedmówcy wymienili wszystko więc nie mam co specjalnie dodawać.
    Zagłębie Lubin razem z Łęczną są męczydupą tej ligi, wszyscy mają nas gdzieś, nie liczymy się nigdzie. Legia też nisko ale ona jakieś emocje wzbudza,a my? Czy wygramy czy przegramy to flaki z olejem. Bez emocji. A kiedyś to mieliśmy pazur i jak chcieliśmy to mogliśmy rywalizować z największymi.
    Przykro.
    22.11.2021, 12:39 link
    Pewnie Hładun i Starzyński
    21.11.2021, 20:21 link
    Straciłem kompletnie wiarę w tą drużynę, tego trenera. Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem tak wywalone na to czy grają czy nie, żadnego oczekiwania ani nawet chęci odpalania TV - nie mówiąc o przyjeździe na mecz. Nie ma ducha drużyny, nie robią żadnych postępów, ogólnie żadnych ruchów. Drużyna jest blada, cała otoczka jest blada i szczerze mówiąc widze że i Polska się znudziła tą drużyną. Wieczna sinusoida bez jakichkolwiek konkretów. W tym sezonie dobitnie to widać kiedy na 19 kolejek mamy rozstawione 10 poniedziałków i 9 niedziel.
    Jak dla mnie przegrana po słabej grze.
    14.11.2021, 18:56 link
    Dziwi mnie to komentowanie kibiców jako ludzi, który patrzą na sprawy klubu w wąski i głupi sposób. On myśli, że tylko on wie co się dzieje i jak wygląda życia i zarządzanie firmą jakiejkolwiek kategorii?
    Ile on jeszcze czasu będzie potrzebował, żeby rzetelnie odpowiedzieć na pytanie co by zmienił i co się dzieje? Najpierw odpowiadał ,że jest tydzień i to za mało, potem miesiąc i to za mało, to ile on musi to być? 3 Lata? To samo się tyczy Żurawia - kurw* jest połowa sezonu a on dalej nie poznał składu? To ile on chce tu siedzieć i poznawać zbieraninę 20 chłopa? Dziecko jak do szkoły idzie to po tygodniu zna całą klasę i część osób z innych. Dyrektor pionu sportowego mówi że boi się spadku, że sra w gacie na myśl o rundzie wiosennej, ja pitole to są żarty jakieś. A kto ma temu zapobiec i ma ku temu kompetencje? Pani co im pierze koszulki po meczu? Obrona Guldana, obrona Żurawia, obrona tych młodych wiecznych talentów. Panie kolego Burlikowski - młodzi powinni dostawać szansę kiedy na to zasługują a nie kiedy zaczyna brakować pieniędzy i trzeba jakieś miernoty promować. Mecz w Gdańsku nam zeszmacili i nie ma nikogo kto mi powie że tak nie było. Ponadto on widać że w sukces nie wierzy, mówi wprost że 18 drużyn startuje i każda chce wygrać więc mamy 1/18 szans. Po co się męczyć skoro mała szansa i mały %? Nie podoba mi się to co usłyszałem i tyle.
    11.11.2021, 09:03 link
    Cienko na wypożyczeniach, cienko u nas w zespole.
    Młodzi żadnej różnicy nie robią od dawna. Wiadomo, że takiego Białka przebić to mega ciężko, ale żeby był jakiś młody co ze 3 gole strzeli i jakąś asyste wrzuci to już by było coś.
    W takim Lechu czy Pogoni co sezon jest jakieś jedno dwa odkrycia, u nas posucha straszna.
    I tam nie ma tak, że młodemu daje się grać po 5 10 minut końcówek tylko u nich od razu młody wpada na cały mecz i ma grać a nie się ogrywać. U nas się ogrywa 24 latków nawet.
    05.11.2021, 20:52 link
    W tym sezonie zawsze kiedy obstawiam baty to wtedy wygrywamy. Tak było z Piastem i Pogonią.
    Ciekawy jestem jak będzie jutro, ale z Lechią gra nam się zawsze bardzo źle, a patrząc na jakość jaką dysponujemy to myślę, że nie ma za dużych szans na jakieś punkty.
    01.11.2021, 19:40 link
    Wniosek jest taki jak zawsze, tyle że teraz już bardzo dobitny : oprócz bramki nie mamy żadnej porządnie obsadzonej pozycji. Napastnik zaczął bardzo denerwować tym ślamazarstwem, wiecznym problemem z przyjęciem i tym że wszyscy go przepychają. Zivec gra tak idiotycznie, zabiera piłkę i ustawia się plecami do rywala czekając aż siądzie na nim dwóch chłopów i mu tą futbolówkę zabiorą. Macha rękami jak dzieciak a sam nic nie robi. Szysz same straty, na siłę chce by Ronaldo, a nic mu nie wychodzi. Zigulev, Pakulski - dla mnie oboje nadają się do pchania karuzeli, dno nie piłkarze.
    Ogólnie można by tu pisać i pisać o każdym z osobna ale po co jak większość z nas to widzi co tydzień.
    Uważam, że do końca rundy będzie tragiczna gra i tragiczne wyniki (Lech to nas walcem przejedzie).
    Jeżeli na ten moment już nie mają zaobserwowanych kilku piłkarzy do ściągnięcia w zimę to nie mamy szansy na nic w tym sezonie. Co najmniej 4 wzmocnienia, za które trzeba zabulić ale to zagwarantuje jakąś jakość, a nie milion zawodników "ić" z wypożyczeń, emeryctwa czy powroty żeby się odbudować po roku przerwy.
    Nie zapłacą za jakość to gówno będą mieli. ot taki mój wniosek
    31.10.2021, 15:57 link
    Nie pamiętam meczu, w którym tyle się śmiałem i łapałem za głowę jednocześnie. Ten mecz powinien znaleźć się w rankingu najgorszych meczy całego sezonu ekstraklasy. To co się tam działo to jest jakaś kompletna masakra. TOP 3 najgorszych i najnudniejszych meczy mojego życia zdecydowanie.
    Nic więcej nie dodam, bo znowu bym jakąś rozprawkę tutaj napisał. Po prostu TRAGEDIA!