mkszaglebie.pl

Lukizl


Dane użytkownika

Online
Ostatnia aktywność
05.04.2021 23:25
Data rejestracji
11.02.2021 00:00
Komentarzy
6 (0.1 dziennie)
Artykułów
0
Wiek
Miasto
Ulubieni zawodnicy
Kibic od
Ostrzeżenia
0/3

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

  Oceny za obecny sezon

  Zawodnik Mecze Ocena
  Dominik Hładun00
  Konrad Forenc00
  Kamil Bielikow00
  Dominik Kalinowski00
  Rok Sirk00
  Karol Podliński00
  Samuel Mráz00
  Oliwier Sławiński00
  Kamil Kruk00
  Damian Oko00
  Lorenco Šimić00
  Dominik Jonczy00
  Jakub Bednarczyk00
  Saša Balić00
  Ľubomír Guldan00
  Søren Reese00
  Mateusz Bartolewski00
  Đorđe Crnomarković00
  Jakub Wójcicki00
  Mateusz Kizyma00
  Łukasz Poręba00
  Kacper Chodyna00
  Dejan Dražić00
  Łukasz Łakomy00
  Jakub Sypek00
  Jakub Żubrowski00
  Damjan Bohar00
  Miroslav Stoch00
  Saša Živec00
  Jewgienij Baszkirow00
  Dawid Pakulski00
  Adam Ratajczyk00
  Patryk Szysz00
  Filip Starzyński00

  Ostatnie komentarze użytkownika

  05.04.2021, 22:39 link
  Kto teraz płaci wypłatę zivcowi? Klub czy może ZUS bo ten na L4 jest? KGHM mimo pandemii bije rekordy, akcje mega wysoko stoją. Chludzińskiego wszędzie w mediach pełno to może wybierze się do klubu zrobić porządek bo na dodatek ponownie wybrali go prezesem więc poparcie polityczne ma...
  25.02.2021, 05:51 link
  Niestety Guldan wpisał się w to szambo. Na tym zdjęciu cieszy się jakby zakontraktował gościa o którego biła się cała ekstraklasa. Niestety sami go wcześniej odrzucili bo uznali że nasze tuzy Sirk i Mraz są lepsi a teraz inna gadka. Chwila moment i koniec sezonu a oni chcą wracać na odpowiednie tory? Nadzieja była chociaż w pucharze Polski ale oczywiście po co grać dwa mecze w tygodniu jak można jeden. Mam nadzieję że w takiej beznadziejnej sytuacji zawodnicy z chęcią zastają dłużej po treningu żeby polepszać swoją formę i umiejętności. Pozdrawiam.
  22.02.2021, 07:06 link
  Nie no już opada wszystko co może bo ręce to mało. Co oni robią w pracy? Już są z drużyną tyle czasu a nie mają zawodników charakterologiczne ustawionych kto w kolejce do lidera? Dopiero teraz będą go szukać w szatni. Co z Forencem który tak ładnie krzyczy w szatni i włącza radio z muzą? Starzyński jest liderem w zarobkach to czemu nie wymaga się od niego liderowania w zespole. Co można wymienić na plus w naszym klubie? Jakim cudem prezes klubu jeszcze się oficjalnie nie wypowiedział? Prezes KGHM-u w linii prostej ma z 400m do stadionu i jakim cudem tam go jeszcze nie było. Przecież zawodnicy mają wielkie logo KGHM na koszulkach i póki co to tylko firmie wstyd przynoszą i robią antyreklamę. Pozdrawiam.
  19.02.2021, 22:59 link
  Witam. Mi osobiście brakuje formatu starego forum gdzie każdy mógł założyć temat i nic się wtedy nie ukryło. Do redakcji to brawo za chęci i poświęcony czas. Proponuję jednak jak przedmówcy więcej pozytywnej krytyki. Jakieś konkretne wywiady z trudnymi pytaniami. Ostatnia kibicowska strona a przeważają tu artykuły o składzie sędziowskim lub statystyki nikomu nie potrzebne po beznadziejnym meczu. Druga sprawa to po co na tej stronie tyle informacji o ręcznej. Pokocham ręczna jak nożną to sam wejdę na ich stronę, chyba że chcecie żeby resztka kibiców co została na stadionie przerzuciła się na halę w pogoni za sukcesem sportowym. Może nawet z waszą redakcją nie chce nikt z klubu rozmawiać bo są "mamisynami" żeby nie użyć wulgaryzmu tylko o tym napiszcie żebyśmy wiedzieli że się ze ścianą zderzacie. Pozdrawiam.
  15.02.2021, 21:25 link
  Takie skromne pytanie: Kiedy nasz klub ostatnio sprawił ci radość i dał powód do dumy? Dla mnie ostatnim takim wydarzeniem był mecz z partizanem w Lubinie a to było w 2016 roku. Właścicielom już nie zależy na tym żeby klub był dla kibiców. Przyjść zarobić i następny od rady nadzorczej poczynając. Piłkarze ostatnie dwa mecze przegrali a żaden ze złości nawet chociaż w bidon nie kopną więc po nich to spływa i tyle. Pozdrawiam.
  11.02.2021, 23:28 link
  No i już chłopaki mają luzik. Żadnych dwóch meczy w tygodniu. Jeden mecz ligowy w tygodniu wystarczy bo po co się przemęczać. Siano za dwa czy jeden i tak się zgadza. A tak z ciekawości ilu jeszcze nas zostało wiernie przy klubie z tych co jeszcze byli w Warszawie i świętowali mistrzostwo Polski? W tamtych czasach to się z roboty zrywało albo zmiany zamieniało żeby meczu u siebie albo wyjazdu nie opuścić. Teraz nie ma na to szans bo wstydu nam kopacze robią co niemiara. Puchar Polski w naszym wykonaniu to blamaż rok w rok. Covid dupę im ratuje bo na trybunach frekwencja max 3000 ludzi. Tak kibiców do siebie nastawiają. Ciekawe gdzie Chojniczanka miała obóz przygotowawczy? Pewnie na Malediwach skoro nasi w Turcji i są słabsi :) Stare forum gdzie nas pełno pisało ach aż się łezka kręci :) Trzeba chyba jakieś babki od voodoo wynająć żeby tymi pewnymi swoich posadek posterowały. Pozdrawiam i mimo wszystko uśmiechu życzę.