Lukizl

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Filip Starzyński00

Ostatnie komentarze użytkownika

05.04.2021, 22:39 link
    Kto teraz płaci wypłatę zivcowi? Klub czy może ZUS bo ten na L4 jest? KGHM mimo pandemii bije rekordy, akcje mega wysoko stoją. Chludzińskiego wszędzie w mediach pełno to może wybierze się do klubu zrobić porządek bo na dodatek ponownie wybrali go prezesem więc poparcie polityczne ma...
    25.02.2021, 05:51 link
    Niestety Guldan wpisał się w to szambo. Na tym zdjęciu cieszy się jakby zakontraktował gościa o którego biła się cała ekstraklasa. Niestety sami go wcześniej odrzucili bo uznali że nasze tuzy Sirk i Mraz są lepsi a teraz inna gadka. Chwila moment i koniec sezonu a oni chcą wracać na odpowiednie tory? Nadzieja była chociaż w pucharze Polski ale oczywiście po co grać dwa mecze w tygodniu jak można jeden. Mam nadzieję że w takiej beznadziejnej sytuacji zawodnicy z chęcią zastają dłużej po treningu żeby polepszać swoją formę i umiejętności. Pozdrawiam.
    22.02.2021, 07:06 link
    Nie no już opada wszystko co może bo ręce to mało. Co oni robią w pracy? Już są z drużyną tyle czasu a nie mają zawodników charakterologiczne ustawionych kto w kolejce do lidera? Dopiero teraz będą go szukać w szatni. Co z Forencem który tak ładnie krzyczy w szatni i włącza radio z muzą? Starzyński jest liderem w zarobkach to czemu nie wymaga się od niego liderowania w zespole. Co można wymienić na plus w naszym klubie? Jakim cudem prezes klubu jeszcze się oficjalnie nie wypowiedział? Prezes KGHM-u w linii prostej ma z 400m do stadionu i jakim cudem tam go jeszcze nie było. Przecież zawodnicy mają wielkie logo KGHM na koszulkach i póki co to tylko firmie wstyd przynoszą i robią antyreklamę. Pozdrawiam.
    19.02.2021, 22:59 link
    Witam. Mi osobiście brakuje formatu starego forum gdzie każdy mógł założyć temat i nic się wtedy nie ukryło. Do redakcji to brawo za chęci i poświęcony czas. Proponuję jednak jak przedmówcy więcej pozytywnej krytyki. Jakieś konkretne wywiady z trudnymi pytaniami. Ostatnia kibicowska strona a przeważają tu artykuły o składzie sędziowskim lub statystyki nikomu nie potrzebne po beznadziejnym meczu. Druga sprawa to po co na tej stronie tyle informacji o ręcznej. Pokocham ręczna jak nożną to sam wejdę na ich stronę, chyba że chcecie żeby resztka kibiców co została na stadionie przerzuciła się na halę w pogoni za sukcesem sportowym. Może nawet z waszą redakcją nie chce nikt z klubu rozmawiać bo są "mamisynami" żeby nie użyć wulgaryzmu tylko o tym napiszcie żebyśmy wiedzieli że się ze ścianą zderzacie. Pozdrawiam.
    15.02.2021, 21:25 link
    Takie skromne pytanie: Kiedy nasz klub ostatnio sprawił ci radość i dał powód do dumy? Dla mnie ostatnim takim wydarzeniem był mecz z partizanem w Lubinie a to było w 2016 roku. Właścicielom już nie zależy na tym żeby klub był dla kibiców. Przyjść zarobić i następny od rady nadzorczej poczynając. Piłkarze ostatnie dwa mecze przegrali a żaden ze złości nawet chociaż w bidon nie kopną więc po nich to spływa i tyle. Pozdrawiam.
    11.02.2021, 23:28 link
    No i już chłopaki mają luzik. Żadnych dwóch meczy w tygodniu. Jeden mecz ligowy w tygodniu wystarczy bo po co się przemęczać. Siano za dwa czy jeden i tak się zgadza. A tak z ciekawości ilu jeszcze nas zostało wiernie przy klubie z tych co jeszcze byli w Warszawie i świętowali mistrzostwo Polski? W tamtych czasach to się z roboty zrywało albo zmiany zamieniało żeby meczu u siebie albo wyjazdu nie opuścić. Teraz nie ma na to szans bo wstydu nam kopacze robią co niemiara. Puchar Polski w naszym wykonaniu to blamaż rok w rok. Covid dupę im ratuje bo na trybunach frekwencja max 3000 ludzi. Tak kibiców do siebie nastawiają. Ciekawe gdzie Chojniczanka miała obóz przygotowawczy? Pewnie na Malediwach skoro nasi w Turcji i są słabsi :) Stare forum gdzie nas pełno pisało ach aż się łezka kręci :) Trzeba chyba jakieś babki od voodoo wynająć żeby tymi pewnymi swoich posadek posterowały. Pozdrawiam i mimo wszystko uśmiechu życzę.