ImprezowyKotek

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Łukasz Łakomy00

Ostatnie komentarze użytkownika

20.01.2022, 21:23 link
    Kożulj w pewnym momencie zapowiadał się na gwiazdę ligi, potem obniżył loty, w niezbyt dobrej atmosferze odszedł z Pogoni, a potem kariery nie zrobił. Nie przebił się w 2. lidze Tureckiej. Może odpali, może nie. Moim zdaniem branie takiego grajka na wypożyczenie to spore ryzyko, a my nie możemy czekać, na to że się odbuduje. Już ostatnio za dużo mieliśmy zawodników co szukali formy i widzimy gdzie jesteśmy teraz.
    19.01.2022, 23:01 link
    @rafi @blank Raków może, bo grał w europejskich pucharach, pewnie znów zagra, a w lidze walczy o mistrza. My natomiast z perspektywy zawodników to oferujemy obecnie właśnie walkę o utrzymanie. Nie ma co liczyć, że przyjdzie tutaj jakiś kozak z ambicjami. Kadra, po tym jak pozbyto się parodystów z obrony i wzmocniono ją bramkarzem oraz 2 stoperami wcale nie jest taka słaba. Najważniejsze, że nowi zawodnicy przyszli jeszcze przed wyjazdem do Turcji i są to gracze, którzy nie wymagają odbudowy. Jeśli Stokowiec to poukłada taktycznie to powinniśmy dać radę z Termaliką (zobaczcie jakie oni mają problemy) czy Wartą.
    18.01.2022, 19:53 link
    Może ktoś starszy z siwą długą brodą pamięta kiedy ostatni raz wygraliśmy 2 sparingi w okresie przygotowawczym? Bo wydaje mi się, że dość dawno ;) Nie ma co się spodziewać tiki-taki z naszej strony, ale dobre wyniki będą budować dobrą atmosferę.
    09.01.2022, 15:08 link
    @Olo77 Serducho to może dać te 5% w krytycznym momencie, ale nie wystarczy żeby się utrzymać jeśli w drużyna nie funkcjonuje: brak przygotowania fizycznego, słabi zawodnicy i trener. Potrzeba 2-3 solidnych graczy na teraz, którzy podniosą poziom sportowy, zapewnią rywalizację i pozwolą wymienić słabe ogniwa.
    06.01.2022, 20:46 link
    @Kazik W Czechosłowacji pewnie nie ;)
    03.01.2022, 21:00 link
    Ryzykowny ruch. Obsadzamy na newralgicznej pozycji, przy tak słabej obronie, gościa który rozstał się już jakiś czas temu profesjonalną piłką. Pozostaje liczyć, że Burić ma jeszcze ambicję i nie przyszedł tutaj tylko dorobić. Oby kolejne ruchy transferowe były bardziej obiecujące.
    20.12.2021, 22:16 link
    Nie wiem, czy Stokowiec to najlepszy wybór, ani kto był jeszcze brany pod uwagę, ale:
    1) Stokowiec JEST trenerem (bo co do Żurawia to mam wątpliwości)
    2) zajął 3. miejsce z Zagłębiem, z Lechią walczył o mistrzostwo i puchary (więc potrafi)
    3) zarządza szatnią raczej twardą ręką, więc szybko pozbędzie się zgniłych jabłek
    4) styl może nie porywał, ale w obecnym momencie potrzeba nam wyrachowania i solidności
    Pierwszy krok zrobiony, teraz przede wszystkim dobre transfery, dobrze przepracowany okres i będzie można liczyć na niezłą wiosnę.
    19.12.2021, 19:29 link
    Mecz Zagłębia z Legią musiał być dla obu drużyn druzgocący pod względem fizycznym, bo bezradna Legła u siebie 0:3 z Radomiakiem...
    19.12.2021, 14:58 link
    Górnik Łęczna ma drużynę słabą, ale ma napastnika. Zagłębie ma drużynę beznadziejną i nie ma napastnika. Nie można było liczyć na jakąś magiczną odmianę po odejściu Żurawia. Kolejny raz zemściło się nie wykorzystywanie sytuacji. Górnik był przez całe spotkanie zespołem lepszym. Niestety Karmelita nie pomógł, bo od 70min chciał bronić tego 1:0, ściągnął Żivca i Szysza, wprowadził na lewe skrzydło Wójcickiego (!). Tragicznie wyglądały nasze próby szybkich ataków kiedy Podliński rozpędzał się niczym lokomotywa ciągnąca 40 wagonów surówki. Nasza pozycja w tabeli i wynik z dzisiejszego meczu, przykro to mówić, ale zasłużone. Może widmo spadku w końcu otworzy oczy niektórym w klubie. Nie ważne, że święta, do roboty! Bo nie zasłużyliście jeszcze na wylegiwanie się na kanapie.
    15.12.2021, 21:44 link
    Cztery wrzustki Legii = 4 bramki. Nie musi nawet specjalnie grać w piłkę, ale ma 2 napastników. My dziś (w sumie jak zawsze) bez napadziora.
    P.S. Chcą jeszcze kupić Szysza?