Olo77

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Łukasz Łakomy00

Ostatnie komentarze użytkownika

26.07.2021, 21:42 link
    Na tle średniej Wisly wyglądaliśmy jak zespół z niższej ligi. Chcemy grać młodymi, ale nie da sie na to patrzeć jak młodzi nie mają siły biegać nie mówiąc nawet o aspektach sportowych. Destrukcja Zaglebia trwa w najlepsze. Na dzień dzisiejszy nie mamy ani jednego piłkarza, który robi różnice na boisku. Wyniki sparingów pokazały naszą słabą dyspozycję ale nikt nic nie zrobił by wzmocnić pierszą drużynę.
    23.07.2021, 20:03 link
    Pytanie kto czeka? Bo z takim podejsciem do wyniku sportowego sobie poczekacie dlugo. Piekne slowa o tym jak chcecie byc najlepsza akademia w Europie wschodniej ni jak nie ida w parze w tym ,ze pierwsza druzyna jest totalnie olewana i nie ma zadnych stawianych przed nja celow. Naprawde myslicie ,ze utalentowany mlody zawodnik bedzie chcial przyjasc do akademi klubu ,ktory walczy o 10 miejsce w ekstraklasie Polskiej? Panie prezesie miej Pan troche chonoru i odejdz. Klub teraz wyglada jak calkowity chaos, z ludzmi ktorzy tylko czekaja by kto kolwiek kogokolwiek kupil. Troche to przypomina bazar ktory mielismy w Lubinie kiedys,kazdy stal tam z czyms i czekal by cokolwiek sprzedac. Jak dla mnie to cel jest taki: #1 obrzydzic ludzia Klub #2 szukac mlodych ,naiwnych zdolnych dzieci ,ktorzy przyjada dla ladnych obiektow akademi #3 spuscic pierwsza druzyne do nizszej ligi #4 grac w nizszej lidze mlodzierza # 5 sprzedawac ich do zespolow ekstraklasowych lub zagranicznych #6 napychac sobie kieszenie latwymi pieniedzmi z klubu # 7 olac prawdziwych kibicow bo oni za duzo wymagaja ....... tak to wyglada z boku....
    20.05.2021, 19:07 link
    Fajna analiza, ale dajcie juz spokuj z tym jak to mlodzi z akademi sa przywiazani do Lubina .... popatrzcie tylko jak szybko odchodza jak sie trafi jakas okazja ,w 1 zespole maja grac najlepsi a nie ze mlody czy z akademi ,z takim mysleniem to mozna sie bawic w pilke ale nie zarobisz nic w Europie
    18.05.2021, 15:21 link
    Coz jak ktos byl trenerem chodz jeden dzien wie ,co t oznaczy stracic najlepszych pilkarzy, a potem grac tym co dostal na talerzu.....Chcial chlop wprowadzic swoja wizje ,grac ofensywnie i to mu sie udawalo jak mial wykonawcow ,potem jak sam powiedzial nie da sie tak grac wiec postawil na prostote z ktora i tak co niektorzy zawodnicy mieli problem. Jest pare pytan, dlaczego w Zaglebiu ciagle liczymy ,ze nas akademia zbawi??? Z akademi powinni dostawac szanse tylko najlepsi a nie kazdy kto kilka razy kopnie pilke, nawet jedna gwiazdeczka na 2,3 lata to duzy sukces ,u nas to i tak jest duzo ludzi z tej akademi. Po drugie jaka filozofie gry ma i o co gra Zaglebie nikt nie wie. Po trzecie Klub zarzadzany jest w taki sposob by byc bez cisnienia na wyniki ,z tad automatycznie wlacza sie minimalizm jezeli chodzi o kopaczy.... Na plusy to,to ze Savela potrafil wypromowac i rozwijac graczy Bialek, Chodyna, Poreba robia postepy to na plus. Z minusow to naprawde ciezko zrozumiec ,dlaczego uporczywie stawial na zawodnikow ktorzy notorycznie graja slabo ,jakim cudem Balic jest kapitanem ? Zmiany na ostatnie 5 minut to tylko zmiany dla zmian, jezeli np.wiedzielismy ze Crnomarkovic gra slabo, odchodzi po sezonie ,tak samo jak Stoch dlaczego grali tyle minut, juz bym wolal dawac wiecej Simicowi chodz od czasu do czasu cos strzeli i Ratajczykowi zamaiast nabijac minuty Crnomarkovicowi i Stochowi.... Klub nakreslil cel na sezon byc w 8 wiec bylo nie bylo cel osiagniety ,mam nadzieje ze ktos stanie kiedys za sterami tego klubu i wyznaczy ambitniejsze cele, jak na dzien dzisiejszy to mamy poprostu slaba druzyne wiec nie ma co oczekiwac cudow.
    18.05.2021, 05:32 link
    Mozna dodac,ze wszystkie druzyny robily co mogly by to Zaglebie gralo w eliminacjach do pucharow a tutaj Zaglebie wykrecilo ich wszystkich :P a tak na margiesie co to za liga skoro zespoly robia wszystko tylko by nie grac w pucharach zenada ,jedyny zespol ktory cos tam prezentowal przez caly sezon to Rakow i im gratuluje 2 miejsca, wiecej takich druzyn powinno byc w lidze
    16.05.2021, 22:20 link
    Czas rozliczyc ten sezon,czekam na slowa prezesa jak podsumuje ten sezon. W caloksztalcie wygladalo to dramatycznie i ciezko uwierzyc ze z tak slaba gra skonczylismy i tak na 8 miejscu. Nie mamy zbyt wiele atutow....Praktycznie cala druzyna do przebodowy... Kto moze zostac ??? To ciekawe pytanie jak dla mnie to Hladun, Chodyna, Poreba, Szysz,Kruk,Ratajczyk, tyle z tych co grali lub byli w kazdrze dosc reguralnie .... Teraz pytanie kogo by mozna bylo zostawic ze starej gwardi ? Mozna powiedziec ze jak sie chcialo to tylko Starzynski cos wnosil ,ale to za malo by sie wyrozniac sie tylko w kilku meczach..... jak na dzien dzisiejszy nie mamy nic ,zadnego kregoslupa by moc cos budowac w okolo....praktycznie trzeba wszystko zaczac od nowa.... Co do sztabu szkoleniowego?? Myslalem,ze Savela cos wniesie ,ale jakos nie moge sie przekonac dlaczego ciagle gral tymi co notorycznie zawodzili..... nie wiem czy mial cos narzucone z gory ,ale niektorzy co grali praktycznie caly czas zawodzili a mimo to ciagle grali wiec ten sezon rowniez na minus jezeli chodzi o trenerow..... ciagle czekamy kiedy prezes odpowie na pytania kibicow