Dziad1946

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Kōki Hinokio00

Ostatnie komentarze użytkownika

30.07.2022, 14:32 link
    No to jak Kobusiński strzela w rezerwach razem z Ratajczykiem to może jeszcze potrzeba trochę czasu, albo rzeczywiście jest jakiś konflikt ze Stokowcem bo przecież nie spóźnił się do klubu jak to miało miejsce w przypadku Dienga.
    30.07.2022, 13:48 link
    @Redakcja  W związku z ilością zapytań wnioskuję o ustalenie statusu Szymona Kobusińskiego - kontuzja czy jak ? A może widmo jak Zivec ?
    30.07.2022, 11:32 link
    @rafi  ale Woźniaka to Ty szanuj. Nigdy wirtuozem nie był ale WZL zawsz w sercu miał.
    24.07.2022, 18:36 link
    W kwestii Gruzinów decyzja Stokowca niestety ale się nie borni. Dieng nie gra bo spóźnił się do klubu 2 tygodnie, Gruzini grają po tygodniu spędzonym w klubie. To się nie trzyma kupy. Nie twierdzę, że gdyby był Dieng to coś by zmieniło. Nie chciałem komentować, przed meczem remis brał bym w ciemno bo nie ma co ukrywać niezależnie od formy Legia zdecydowanie nam nie leży co zresztą podkreślił poprzedni sezon gdzie każdy ich lał a my niestety jak zwykle w plecy....
    17.07.2022, 12:54 link
    Nowe stare Zagłębie, trener z gadką się nie zmienił. Okres przygotowawczy został przepracowany tylko co z tego wynika ? Sparingi wyglądały nieźle ale rzeczywistość pokazuje, że jest zwykłą przeciętność. Kibice dopisali ale czy zawodnicy zrobili coś żeby frekwencja się utrzymała na poziomie ? Remis duszy nie urywa i jak to mówią lepszy remis niż w dusze pe*** !

Nadzieja umiera ostatnia, może na L będą przygotowani i nie wyjdą na mecz tak asekuracyjnie :D
    08.07.2022, 21:53 link
    @Paceman  proste porównanie, to że przyglądasz się jakiejś dziewczynie nie jest gwarantem wspólnej nocy.
    02.07.2022, 06:36 link
    Przypominam, że koszulki nie grają i nie pomogą w osiągnięciu lepszego wyniku.
    25.06.2022, 14:50 link
    Ręce opadają po takich wypowiedziach, a można by inaczej:

Edytowano : 2022-06-25 14:51:37

Realizowaliśmy założenia taktyczne tego sparingu. Jesteśmy po 1 tygodniu przygotowań do sezonu, mikro cykl treningowy jest na wysokich obciążeniach. Chcemy dobrze przygotować się do sezonu motorycznie, tak aby utrzymać dobre tempo meczowe przez pełne 90 minut. Wynik w pierwszym meczu sparingowym nie ma znaczenia gdyż to jest początek przygotowań do sezonu. Ostatni mecz sparingowy pokaże jak jesteśmy przygotowani. Jeśli chodzi o sytuację, kiedy strzeliłem gola na 1:2 to trzeba docenić dobre dogranie Marko Poletanovicia. Byłem na krótkim słupku, dobrze nabiegłem na piłkę i nie pozostało mi nic innego jak tylko skierować ją do siatki.
    24.06.2022, 16:57 link
    @rafi a co powiesz na to, że masz do dyspozycji 20 mln zł budżetu a w tym:

opłacić podatki, wynagrodzenia pracowników, pensje piłkarzy itd. a do utrzymania w tym budżecie masz oprócz klubu całą akademię ? Myślisz, że stać nas na to żeby robić transfery po x baniek ? Ja nie sądzę, patrząc realnie - wszystko co więcej to pożyczka z kasy KGHM którą trzeba spłacić. Od x lat jest taka sytuacja. Ja wiem, że kibice by chcieli, ja też bym chciał, żeby zespół grał o coś więcej ale tu nie chodzi tylko o pieniądze. Są w tym klubie ludzie nad Prezesem, byli nad byłym Prezesem i wcześniej też oni byli i jest jak jest. Ot nasz klub to zwykły średniak ligowy a zajęcie lokaty powyżej 5 miejsca będzie mega sukcesem. W piłce oprócz ambicji i umiejętności zawodników mają znaczenie także inne aspekty. Narzekanie na forum tej strony nic nie zmieni. Chcesz zmian ? Działaj w którymś ruchu kibicowskim, chodź do klubu, pisz petycje, zadawaj pytania ale nie tu, tylko bezpośrednio do Prezesa, Zarządu, Rady nadzorczej itd.

No i na koniec - to że gdzieś tam wypalił jakiś Hiszpan to nie znaczy że trzeba brać Hiszpana. My mamy świetnego Japończyka i właśnie wrócił do treningów :D
    24.06.2022, 06:01 link
    Zawodnik z kartą na ręku zawsze dostaje dużo więcej kasy za podpis na umowie więc niestety ale nie ma czegoś takiego jak zawodnik za darmo.

W temacie Jarka - to niestety mam duże wątpliwości czy to jest dobry ruch pod względem sportowym ale może będzie chłopak chciał coś udowodnić. Jak to będzie ? Zobaczmy.