Dziad1946

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Jakub Żubrowski00

Ostatnie komentarze użytkownika

21.01.2023, 14:46 link
    3 bramki w karierze strzelił - wpasuje się idealnie w szeregi naszych napastników.
    20.01.2023, 18:05 link
    @ImprezowyKotek  dokładnie tak to działa. Człowiek orkiestra pocztowiec, samorządowiec, i specjalista maści wszelakiej a to, że jest kibicem piłki nożnej uprawnia go do zajmowania stanowiska w radzie nadzorczej. Widniał w KRS Polonii Warszawa... Zarząd pełna profeska, pełen kibiców :D
    04.11.2022, 17:48 link
    oby... https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/waldemar-fornalik-szybko-wroci-na-lawke-znow-bedzie-pracowal-w-ekstraklasie/vwjptlj
    26.10.2022, 19:47 link
    To jest wyraźny sygnał zarządu, że kto by tu nie przyszedł w miejsce Stokowca to będzie przyzwolenie na bylejakość.  Tego nikt nie poukłada. Tu widać gołym okiem, że panuje czy się stoi czy się leży i jest na to odgórne pozwolenie. Ja już dawno pisałem, że problem jest na samej górze i jest to wyraźne działanie na szkodę spółki. No cóż. Za dużo polityki.
    29.09.2022, 17:20 link
    to ja zapytam jeszcze kto sprzedał nieletniemu alkohol ?
    19.09.2022, 16:58 link
    Te nasze rozmowy to tylko dla nas zostaną.

Marketingowo - jeśli wizja klubu czyli promowanie piłkarzy z akademii ma być spójna to pierwsza drużyna musi osiągać lepsze wyniki. Niestety, jeden wyróżniający się zawodnik nie zapewni kasy na utrzymanie klubu. Widać, że jest słabo a sukcesy drużyn młodzieżowych nie przekują się w $. Nie ma co się oszukiwać, nikt nie kupi zawodnika drugiego składu za cenę Białka. Pierwszy skład musi walczyć o coś więcej niż spokojny byt w ekstraklasie.

Ekstraklasa - to bardzo dziwny twór z maksymalnie spłaszczoną tabelą pokazuje jak bardzo mamy wyrównany poziom.

Trener - nie jestem przekonany czy jest dobrym taktykiem. Charyzmatyczność tego człowieka na konferencjach prasowych powoduje u mnie znudzenie i nie chcę mi się nawet tego oglądać/słuchać/czytać. Jeśli tak samo jest w szatni to nic dziwnego że zawodnicy nie są zmotywowani do poświęceń - grają jak grają i nas to nie porywa ale co w tym dziwnego ? Na chwilę obecną nie wiem czy ktokolwiek by wniósł coś więcej do takiego zarządzania klubem.

Zarządzanie - skład jest w przebudowie od lat, brakuje stabilności, chcemy zarabiać  - moim zdaniem tylko wymiana zarządu może wpłynąć na sposób zarządzania w klubie. I żeby nie było - to nie kasa tu jest problemem tylko zarządzanie.

Pierwsza drużyna gra jak gra i każdy to widzi. Nic więcej się nie spodziewam niż utrzymanie w tym sezonie. Ten stan rzeczy będzie trwał jeszcze długo a wymiana pracowników których zarząd będzie trzymał na smyczy nic nie da. Ludzie się zmieniają od lat a zarząd wciąż ten sam i styl, miejsce w tabeli też. Ryba psuje się od głowy.
    30.08.2022, 08:51 link
    Nowy napastnik nic nie zmieni.

Podstawowym błędem taktycznym trenera jest zmuszanie zawodników do realizowania swojej taktyki zamiast ustawienie taktyki pod zawodników obecnych w drużynie. Widać, są momenty że piłkarze się starają ale jak to trener mówi "musimy się wziąć do pracy" i tak się biorą co tydzień, tylko nic z tego nie wynika. Wygląda na to też tak, że aktualny stan kadry nie pozwoli rozwinąć się tej drużynie.

Na koniec wracają do napastnika - Guldan/Zivec - to jest kasa na dobrego napastnika, ale jak się utrzymuje w klubie ludzi którzy nie wiadomo co robią no to właśnie są efekty.
    24.08.2022, 19:24 link
    @redakcja do poprawki "Głośno zrobiło się przede wszystkim o Łukaszu łakomy." Nazwisko z wielkiej.
    30.07.2022, 14:32 link
    No to jak Kobusiński strzela w rezerwach razem z Ratajczykiem to może jeszcze potrzeba trochę czasu, albo rzeczywiście jest jakiś konflikt ze Stokowcem bo przecież nie spóźnił się do klubu jak to miało miejsce w przypadku Dienga.
    30.07.2022, 13:48 link
    @Redakcja  W związku z ilością zapytań wnioskuję o ustalenie statusu Szymona Kobusińskiego - kontuzja czy jak ? A może widmo jak Zivec ?