Ed

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Kacper Terlecki00

Ostatnie komentarze użytkownika

02.10.2022, 00:32 link
    Białek to jednak inny przypadek. Fizycznie był już gotowy na Ekstraklasę. Przepychał ligowych wyjadaczy będąc młodszym od Adamskiego. Lewandowski w jego wieku zdaje się że nawet nie grał jeszcze w pierwszej lidze i fizyką nie imponował. Ani Buksa, ani Świderski, ani Piątek będąc w wieku Adamskiego specjalnie się nie wyróżniali. Najlepszy napastnik u21 Szymczak w esktraklasie również nie zachwyca. Podsumowując, w ostatnich latach tylko Lewandowski, Milik i właśnie Białek wyglądali lepiej na tle starszych od siebie. Jak patrzę na Adamskiego to widzę drugiego Buksę. Niechcianego w Lechii, ze słabą dynamiką, centymetrami które nie do końca potrafił wykorzystywać i dziwna koordynacją. Ja oczywiście chciałbym żeby każdy nasz mlody napastnik miał potencjał Milika czy Lewandowskiego i wieku 18 lat miał fizykę Białka, ale wiem że to niemożliwe, bo tacy napastnicy nie rodzą się często.
    01.10.2022, 22:58 link
    Zgadzam się z Amateo. Adamski dopiero zapoznaje się z Ekstraklasą i nie ma prawa wyróżniać się w niej w wielu 20 lat. Ma technikę, mobilność i centymetry. Dojadą kilogramy i umiejetność wykorzystywania atutów fizycznych i możemy mieć z niego wiele pociechy za sezon lub dwa. Ale musi dostawać minuty żeby się rozwijać.
    01.10.2022, 20:30 link
    :joy::joy::joy: typie, te bramki co zdobyliście to dostaliście w prezencie. Zasłużyliście na równe 0 goli, no może jednego. Na skrzydłach nie poszaleliscie. Zostały rozpaczliwe strzały z dystansu lub dośrodkowania na aferę. W strzałach celnych 4:8. Fantazjuj dalej. Trafiliście na lepszych od siebie i tyle.
    01.10.2022, 20:26 link
    Chciałem się przyczepić za wystawienie Gaprinaszwilego, ale jak zobaczyłem Chodynę na zmianie to już się nie czepiam, bo ten drugi prezentował się jeszcze gorzej. Mimo ze niełatwo się oglądało ostatnie 20 min to trudno czepiać się zmian, bo wyraźnie w polu karnym działy się cudak trzeba było wzmocnić środek.  Brawo za odwagę i stawianie na młodych! Ale Kopacza to proszę posadzić w końcu na ławie bo ten chłopak w polu karnym jest tykająca bombą. To co on odwalił przy drugiej bramce Górnika to jakaś komedia.
    01.10.2022, 20:20 link
    Znów gramy odwróconymi skrzydłowymi wiec napastnik nie miał lekko, ale i tak Adamski powinien być trochę agresywniejszy i o pół sekundy szybciej reagować. Żal Kłudki bo lubi grać kombinacyjnie i obiega Gaprindaszwilego ale ten jest przewidywalny jak Robben ze zjazdem do środka, tylko wykończenie ma na poziomie pierwszoligowym. Solidnie Jach, a bałagan jest ciagle po stronie Kopacza. Niestety nie dojeżdża ten gracz ani na prawej obronie ani na środku. Giorbelidze solidnie, ogarniał wszystko w obronie i nawet potrafił pójść do przodu. Pozytywnie zaskoczył Makowski, lepiej się ustawia, mądrzej biega, pilnował środka tak jak powinien. Graj tylko chłopaku po ziemi bo te balony zazwyczaj są niecelne. Cieszy rosnąca forma Filipa i Damjana. Ostatnie 20 minut to zmiany na wzmocnienie środka bo trener widział ze w polu karnym dzialy się dzisiaj cuda i obie bramki sprezentowaliśmy sami. Świetna zmiana Pieńki, w przeciwieństwie do Chodyny. Drużyna rośnie i widać że drużynom ze środka lub dolnej części tabeli nie będzie się z nami łatwo grało. Brawo trener, brawo drużyna!
    30.09.2022, 22:49 link
    Brawo za podpisanie nowego kontraktu. Czemu tylko do 2024? Za pare miesięcy trzeba będzie sprzedawać bo może się okazać że nie da się przedłużyć. Podobnie to wygląda z Bieszczadem i Łakomym.
    30.09.2022, 08:20 link
    Dobrze się słuchało. Zabrakło podsumowania gry naszych młodych chłopaków grających w pierwszej drużynie, Pieńki, Kłudki czy Bieszczada. Chętnie też bym się dowiedział kto Waszym zdaniem ma potencjał aby jeszcze w tym sezonie przeskoczyć z rezerw do pierwszej drużyny.
    30.09.2022, 08:15 link
    Młody jest, wiec jest szansa że się ogarnie. W przypadku recydywy pożegnać bez żalu.
    25.09.2022, 20:19 link
    Pieńko jednoosobowo ograł Estonię, Bieszczad dwoił i się troił w meczu z Niemcami, a Masiak ze Sławińskim rozmontowali Francję. Nic tylko bić brawo!
    25.09.2022, 19:45 link
    Pieńko wśród swoich rówieśników wyglądał w tym meczu jak maturzysta przy gimnazjalistach. Poziom wyżej pod względem techniki, taktyki i przede wszystkim myślenia na boisku. Mam tylko problem z jego pozycją. Wyglada raczej na drugiego napastnika lub bocznego grającego z przodu w 433 lub 343 a nie na 10 jak u nas.