Mati

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Pawel Żyra00

Ostatnie komentarze użytkownika

07.03.2020, 22:10 link
    Kolega ma rację, powiedziało się A to trzeba powiedzieć B. Mam nadzieje, ze nie zakończy się na samych transparentach, trzeba z tą hołotą jechać.
    07.03.2020, 21:28 link
    Wielka brawa za transparenty, bo to co sie dzieje w tym klubie to jedna wielka msakra, widzow jak na lekarstwo, piłkarzom mozna podziekowac za walke do konca, ale nie mamy obrony niestety. Pierwsza ósemka sie oddala potrzeba nam pkt w Szczecinie, Pogon bez formy, ale na nas wiele zespołow sie przełamywało. Do zdobycia jeszcze 12 pkt, 9 z nich poiwnno dac wejscie do ółsemki, ale przy obecnych wahaniach formy bedzie ciezko, ja wierze!
    05.03.2020, 10:55 link
    To że te kaleki wygraja bylem prawie pewny, na remis bylbym wkurzony a przegrana? Patrze na sklad łksu- jakies Trabki, Ratajczyki, Wroble, niechciany w Lubinie Dabrowski, weteran Malarz i paru hiszpanow, mysle sobie obowiazkiem jest wygrac, ale po co? Mozna bylo dogonic te osemke i miec 7pkt tylko straty do drugiego miejsca, a przy sobotnim wygraniu z betonami juz by mozna bylo powoli patrzec do przodu. tak w tej marnej lidze leci ze malinowi sa teraz na trzecim miejscu a my jestesmy w czarnej dupie. Pare slow o wkladach do koszulek. Zaczne od Szysza- dwie setki mial, jedna chociaz mogl strzelic, gol z malinowymi go nie ratuje i dale twierdze ze jest za slaby. Drazic po rajdzie zamiast sstrzelac mogl zagrywac wlasnie do Szysza, ktory moze by strzelil, Ruski zachowal sie jak amator, Kopacz strasznie nieudolnie no i nasza gwiazda pan Starzynski, ktorego gra czasami bardzo wkurwia- te jego niedopracowane i niechlujne podania, chyba sie w dupie poprzewracalo od dobrobytu? Balic pewnego poziomu nie przeskoczy, Guldan odziwo tez slabo. Jestem kibicem Zaglebia 35 lat, w tej lidze naprawde nie trzeba wiele aby otrzec sie o puchary, w czym taki slask jest lepszy od nas? graja ciezko dla oka pilke ale wyrafinowana i skuteczna. Oni chca wiekszej frekwencji? Watp[ie aby to nastapilo w meczu z Lechia, po wczorajszej padace duzo ludzi sie zniecheci, gdyby wygrali byloby 8 miejsce przed nami lechia i przy ew wygranej jestesmy w czubie. Co ja gdybam... Pilkarzyki, [ajacyki hej!
    22.01.2020, 09:35 link
    ten recznik w bramce mam rozumiec, ze to jest zart? Przeciez koles w Odrze Scinawa nawet by nie dal rady, ale uklady, kolesiostwo musza byc

Edytowano : 2020-01-22 09:37:11

jezeli chcecie bramkarza to zakontraktujcie kogos typu Polaczek np, a nie jakiegos pajaca, ktory nawet 3 ligii nie powachal
    17.01.2020, 10:06 link
    Brawo, dobra decyzja, jeszcze jakby Bohar zostal, Dwoch moze trzech grajkow zakontraktowac, ale takich solidnych. Dla mnie szkoda tylko Alana, ale Kopacz? Przecietny, solidny kopacz jakich w naszej lidze sporo, nie wyroznia sie niczym szczegolnym, a idzie do zespolu, ktory ma problem z kasa, to troche dziwne

Edytowano : 2020-01-17 10:07:22

witold jestes chory?
    15.01.2020, 09:56 link
    Jezeli tak dalej bedzie w tym klubie, trzeba bedzie sie wybrac pod siedzibe kghm albo klubu i tych pajacow z rn czy zarzadu wywiesc na taczkach
    11.01.2020, 19:37 link
    Mimo tak niby dobrego, w pelni stabilnego sponsora jakim jest KGHM, czasami poprostu czlowiek ma juz dosc tej pieprzonej polityki i tych amatorw z zarzadu czy rady nadzorczej. niby daja kase, ale efektow nie widac po za nielicznymi wyjatkami. Marzy mi sie prywatny i wiarygodny wlasciciel :)
    13.12.2019, 20:52 link
    Ja rozumiem mozna slabo zagrac, ale w drugiej polowie nasi nie istnieli. Sam Filip meczu nie wygra. Szysz i oko to jest jakis dramat jak tak mozna grac. Dwa konie trojanskie tej druzyny. Tylko dlaczego Sevela nic nie widzi? Ktos wie kiedy ogarniety zostanie burdel w tym klubie? Chodzi mi o gore. W meczu z Legia nie ma co licztc na dobry wynik, po meczu dla kopaczy gromkie wyp.... w druzynie moga zostac- Guldan, Bohar, Starzynski, Slisz, Ziviec czy Bialek- przydatnosc reszty jest watpliwa choc nie da rady az tak przemeblowac sklad na raz. Pewniaki do wyje.bania- sirk, szysz, sujic, taiti, forenc, tosik, mazek, oko, dabrowski. Reszty lawki nawet nie widzialem w akcji wiec sie nie wyppwiem jak musza byc slabi. Na piechode z gdynii kaleki skonczone

Edytowano : 2019-12-13 20:56:10

Alana jeszcze bym zatrzymal????
    05.12.2019, 00:20 link
    Zas byla szansa, aby najkrotsza droga dojsc do pucharow, ale po co tym kalekom sie meczyc? Od kiedy zszedl Guldan i weszla dabrowska gra naszego zespolu stanela. Mnie sie zygac chce, ten zespol nie jest nic wart, aby za nich zdzierac gardlo. Ye kontrakty? Jedynie bohar i moze Filup zasluguja. Reszta? Obnizyc albo pogonic z dala
    04.12.2019, 23:57 link
    Wstawili na obrone te kaleke Sabrowskiego i po meczu. Wy pajacyki, kopacze cholerne nie jestescie godne by reprezentowac barwy Z L. Najlepsze wyjscie dla was kaleki? Wypierdal.c z dala od Lubina