duchu11

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Pawel Żyra00

Ostatnie komentarze użytkownika

16.05.2020, 14:43 link
    Szanować się trzeba w ZL I nie podpisywać z nim kontraktu!!!Wybrał Bartek. A skoro żonka chciała mieszkać nad morzem to niech gra teraz nawet w Siewier Murmańsk.
    17.02.2020, 23:10 link
    Stracona bramka z Wisłą na konto Forenca. Ocena jego gry w sezonie w skali od 1 do 6 : gra na przedpolu to dramat (1). gra nogami (3), zachowanie na linii (3+). W najbliższym meczu z Wisłą Płock zobaczymy który bramkarze w Ekstraklasie jest najsłabszy.
    09.02.2020, 23:49 link
    Tosik - zapytam co on daje drużynie? Odpowiedź brzmi : żółte i czerwone kartki, faule na rzuty karne, dziury na lewej obronie (mecz z Legią gdy Wszołek uciekł mu i asystował Niezgodzie), dzisiaj dal się skręcił przez Czerwińskiego jak junior bo junior daje się ustawić tyłem do piłki. Kiedy trener i klub zacznie wyciągać wnioski i konsekwencji za frajerstwo na boisku. Nie potrzebuje żeby Tosik łamał sobie czy komuś nogę - ona ma dawać jakość a prze jego indywidualne błędy tracimy kolejnego gola. Za podobny błąd w meczu z Legią Dąbrowski usiadł na całą rundę na ławie. Tosik jest niezastąpiony?
    14.01.2020, 23:26 link
    Prezes w ogóle taki cichociemny albo wstydliwy. Jak skończy jak zaczyna od takiej wtopy. Ale pewnie wygrał konkurs na Prezesa bo obiecał największą sprzedaż. Obiecał pewnie że będziemy średniakami, bez żadnych ambicji wygrania czegokolwiek, 10 - 12 miejsce aby nie drażnić KGHM że pieniądze wydają na sport zawodowy, gwiazdy - a przecież mają wydawać na młodzież. Będziemy do usranej śmierci ogrywać talenty spełnione i niespełnione aż w końcu właściciel uzna, że pierdoli firmować porażki. AJAX im się marzy, ale cierpliwości aby coś wygrać czy utrzymać skład który się w końcu ograł to już nie starczy.
    10.01.2020, 23:19 link
    Władze Zagłębia to frajerzy : zawodnicy u nas się odbudowują, leczą kontuzje i później nikt ze sztabu nie potrafi przypilnować nowego kontraktu albo w trakcie rehabilitacji wydłużyć kontraktu? Znamienne są słowa Alana : ..... chęć walki o najwyższe cele. To o co się gra do ch pana w Lubinie. Kto chwyci to w końcu za mordę w tym amatorskim klubie!!?!!
    31.12.2019, 11:32 link
    To są jaja. Cichociemne niedojdy z RN przez 3 miesiące nie potrafią wybrać prezesa. Kto miał rozmawiać o przedłużeniu kontraktu ze Starzyńskim czy Boharem. Widać kibice Lechii i Legii z RN wybiorą rodzynki z Zagłębia. Nikt mnie nie przekona że spadochroniarze z RN czy prezes-marketingowiec z radia znają się lepiej na piłce od Żewłakowa. Ja jego pobyt w Lubinie oceniam pozytywnie - transfery czy wprowadzanie młodych na plus (mimo nieuniknionych porażek Sirotov, Sirk). Taka sama rozpierucha w Akademii - podobno już 9 trenerów odeszło. Brakuje kasy i pomysłu co dalej. Czy te 1,5 mln euro za Jagiełłę za które mógł bęknąć Dróżdż usprawiedliwia tę zawierduchę. A co z halą treningową? Pytanie o hale do RR -za brak ugodowego podejścia kibice powinni wywieść RR z ratusza na taczce, radnych- adoratorów również. A prezes Chludziński boi się zasypać dziurę w klubie bo go Mateusz w ministry weźmie i będzie biedował za 20% obecnych zarobków. Jak tak dalej będą kroić klub cienkimi plasterkami nie spostrzeżemy się jak będziemy w trójce spadkowiczów. Ale jak w centrali połowa z Wrocka czy z Legnicy to im to wisi.