Andrzejek

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Mátyás Tajti00

Ostatnie komentarze użytkownika

23.02.2020, 18:40 link
    Samdacz5.Ty chyba meczu nie oglądałeś,porównaj sobie mecze z Piastem i z Wisłą Kraków gdzie była tragedia.Jest poprawa gry,zaczęli stwarzać sytuację i być aktywni pod bramką przeciwnika.Nie było widać syndromu ciężkich nóg.Grali pressingiem cały macz,szwankuje skuteczność jeszcze i brak koncentracji po strzeleniu bramki.
    16.02.2020, 17:50 link
    Tragedia Oni nie mają siły biegać,wyglądają jak zajechany koń na westernie.Albo myślą że są na feriach.A tak na serio,widać że nie ma wzmocnień,że nie ma rywalizacji.Niestety z młodymi nie uda się górna 8.Mlodzi muszą się uczyć od tych doświadczonych Brakuje 3-4konkretnych kreatywnych zawodników.Obudzic się włodarze,macie świetnego trenera ale on musi mieć zespół, drużynę,mieć z czego budować drużynę.Kolejny sezon do dupy i to nie wina trenera tylko brak konkretnych wzmocnień i świeżej krwi.Czy wy tym KGHM ślepi jesteście i tylko zapatrzeni w akademię swoją.
    09.02.2020, 18:50 link
    15.01.2020, 06:49 link
    KGHM.Ogarnijcie się,zmiencie politykę klubu,promowanie akademia i klubu nie polega na tym że osłabia się zespół, tylko się buduje silna drużynę która walczy o jak najwyższe cele czyli mistrzostwo i puchary tam są pieniądze do podniesienia i promowania piłkarz których można sprzedać ewentualnie za konkretną kasę i klub na tym zarabia jest budowany bardzo silny zespół.Jak można konkurować z zachodnimi klubami jak klubem rządzą politycy i gówniany zarząd który zmienia trenerów prezesów,dyrektorów sportowych.A na koniec rundy powiecie że trener się nie sprawdził,jak ma to zrobić kiedy zarząd nie udacznikoe nie umie rządzić klubem i osłabiają klub.Wzieliscie prezesa który sposcil górnika do pierwszej ligi.Mieliacie Burlikowskuego i za jego kadencji porządnego prezesa i czy zrobiliście?Wywalić ten zarząd
    11.01.2020, 13:37 link
    Takiemu zawodnikowi ja Alan Czerwiński powinno się przedstawić nową umowę i to co najmniej 1,5roku wcześniej a nie na ostatnią chwilę.Jak by im zależało to by go zatrzymało.Druga sprawa że w zarządzie klubu siedzą nieodpowiedzialni ludzie zmniejsza prezesów i trenerów jak rękawiczki.A teraz zatrudnili byłego prezesa górnika Zabrze że jego kadencji Górnik spadł z ligi mam nadzieję że tutaj nie będzie takiej sytuacji.
    11.01.2020, 13:26 link
    Mam nadzieję że nie sprzedadzą za czapkę gruszek.Damian jest o wiele bardziej wart i w tej chwili nie zastepiony w drużynie.Druga sprawa jeśli Zagłębie Lubin ma być Wielkie i Wałczyć o jak najwyższe cele i z powodzeniem walczyć w pucharach to nie mogą się pozbywać najlepszych piłkarzy i to zarząd KGHM i Zagłębia Lubin powinni sobie to uświadomić chyba że zależy im tylko na kasie,ale lepszą kasę ma się jak zdobywa się mistrzostwo Polski i gra się regularnie w pucharach jak Legia bać dekadę temu Wisła Kraków.Po trzecie wkurza mnie taka polityka transferowa,zawodnikom cennym którym się kończą kontrakty np,za 1,5roku już powinno się przedstawiać nową umowę jak to robią na zachodzie kluby,a nie czekać na ostatnią chwilę i zawodnik sam odchodzi za darmo.Gdyby Zagłębiu zależało na Czerwińskim to by go zatrzymało przedstawiając umowę dużo wczesniej.Tutaj zawalił dyrektor od transferów jak i zarząd,ale wcześniej Drożdz który olewał trenerów.A jak zwalniał to nie miał na miejsce zwalnianego trenera drugiego trenera.Suma summarum jeśli się polityką klubu nie zmieni to niektórzy ludzie w klubie to niestety Zagłębie Lubin nie gdy nie będzie wielkie.
    08.01.2020, 15:44 link
    Mam nadzieję że nikt nie odejdzie inaczej słabo widzę pierwsza 8a nie wspomnę o pucharach
    08.01.2020, 15:44 link