Mk82

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Filip Starzyński00

Ostatnie komentarze użytkownika

23.10.2020, 23:18 link
    Po obejrzeniu tego meczu bolą mnie oczy i głowa, tego nie da się oglądać. Po co na boisko wchodzi Mraz a potem Sirk, to tak jak kiedyś Stokowiec zmieniał Piątka na Papadopulosa i na odwrót, efekt taki sam :( Wiemy już chyba że Ci dwaj panowie w niczym nam nie pomogą, więc trzeba szukać innych rozwiązań, ale to już drugi mecz w którym nie umiemy wyprowadzic piłki że swojej połowy. Lechia mogła wygrac ale jak zwykle Stokowiec przekombinowal. Podsumowując mecz typowy obraz Ekstraklasy. Jak się nie obudzimy to będziemy do grudnia oglądać taki poziom.
    06.10.2020, 22:42 link
    Napastnika nie mamy dalej ... Szkoda... Drazic i Simic to wzmocnienia, Mraz wiadomo, transfer Wójcickiego okażę się pewnie takim samym niewypałem co Mraz. Reszta chlopakow to melodia przyszłości, ale jak popracują solidnie wyjdą na plus. Nudzą mnie te wpisy ze Świerczokiem i Pawłowski - oni nie chcieli wracać do Zagłębie i skończmy ten temat.
    29.09.2020, 22:40 link
    Ja bym Drazica widział na miejscu Bohara a Szysza bardziej na szpicy bo inny napastnik raczej nam się nie trafi. Kiedyś był o Zagłębiu fajny artykuł na weszło, że powinniśmy grać Czubanem bo prędzej może pójść w ślady Białka niż być gorszym od Sirka i Mraza.
    29.09.2020, 19:13 link
    Super.
    23.09.2020, 18:57 link
    Powodzenia w dalszej karierze i dzięki za dwa sezony.
    18.09.2020, 11:14 link
    Szkoda i to bardzo ale dostanie lepszą kasę więc go doskonale rozumiem. Ważne aby kasa z jego transferu oraz Białka nie rozeszła się tylko aby kupić ze dwóch młodych wyróżniających sie i ich ogrywać aby za parę lat zarobić na nich. Lepiej jak młody będzie się ogrywał i robił błędy niż te błędy będzie za 5 razy większą kasę popełniał bałkański emeryt.
    14.09.2020, 22:11 link
    Mecz dał nam obraz możliwości drużyny. Żadne eksperymentowanie z ustawieniem nam nie wychodzi. Mraz jak już nie odpalił po miesiącu to tak pewnie doczłapie resztę wypożyczenia. Szysz albo się pogubił z nowym ustawieniem albo nie miał dnia. Bravo Sirk za bramkę może chłopak się zmotywował i coś da tej drużynie. Gdzie nasz nowy wahadłowy Wójcicki? Szkoda że nie dostał kontraktu na 5 lat. Transfery były tylko uzupełnieniem składu, wzmocnień dalej brak. Czerwińskiego Białka i Kopacza ciężko będzie zastąpić. Chodyna i Jonczy potrzebują jeszcze trochę gry ale jakaś nadzieja jest. Bez wzmocnień dużo nie ugramy ale nie przesaszajcie, ze za rok spadniemy.
    10.09.2020, 22:03 link
    Czy teraz czy za rok Bohar odejdzie pytanie tylko brzmi kto go zastąpi. Dzisiaj Śląsk podpisał trzyletni kontrakt z Pawłowskim, ma zarabiać 70 tys. za miesiąc, my nawet takiej kwoty nie będziemy mogli zaoferować następcy Bohara, więc nie piszcie że mamy komuś płacić po 100 tys. Jedna gwiazda nam wystarczy :)
    02.09.2020, 22:37 link
    Panowie a może ktoś zacznie dociekać czy Swierczok i Pawłowski chcieli do nas wrócić? Wbrew tym wszystkim plotkom od dawna nie dajemy lukratywnych kontraktów (podobno był tylko wyjątek dla Figo). Lubin jest mały i nudny a cele postawione na sezon 2020/21 to grać dobrze w każdym meczu czy coś w tym stylu bo sam nie zapamiętałem o co gramy w tym sezonie więc w jaki sposób przyciągnąć dobrego i ambitnego z doświadczeniem w ekstraklasie?
    01.09.2020, 21:28 link
    Myslalem, że w obecnej sytuacji potrzebny nam napastnik niż pomocnik i bramkarz no chyba, że Bohar już z kimś dogadany. Kasa z transferów się rozejdzie a wzmocnień żadnych tylko same uzupełnienie składu albo chłopaki na ogranie.