Mk82

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Filip Starzyński13

Ostatnie komentarze użytkownika

15.01.2021, 14:42 link
    Na razie to tylko informacja, że ktoś się interesuje i nikt nie potwierdził, że prowadzone są jakieś rozmowy. Co do Bonieckiego nie prezentował poziomu na ekstraklasę jak był w Zaglebiu ostatnio 4 lata temu i nie jest powiedziane, że jak znajdzie się w ekstraklasie to zaprezentuje taki poziom. Obecnie ma chyba 25 lub 26 lat. Mieliśmy go trzymać 5 lat bo może kiedyś odpali?
    10.01.2021, 17:58 link
    Najważniejsze że nikt nie ciągnął dalej tego wypożyczenia. 90minut podało, że znalazł już klub został znowu wypożyczony.
    08.01.2021, 07:55 link
    wypożyczenie czy transfer?
    30.12.2020, 15:56 link
    Ktoś zapomniał kwarantannę wkalkulować :) no chyba że mecz z Wisłą się przełoży :)
    21.12.2020, 16:44 link
    Polska to taki kraj w którym każdy jest trenerem :) dlatego tyle cennych rad słyszymy po każdym meczu :)
    19.12.2020, 23:08 link
    Nie rozumiem dlaczego obwiniacie trenera? Jaki plan B można mieć jak się nie ma nikogo sensownego na ławce. Na obecną kadrę i brak napastnika mamy dobre miejsce. Mam nadzieję, że w styczniu będą jakieś wzmocnienia i może z młodych kogoś uda się wciągnąć do pierwszego skladu. Pogoń cieniutki poziom. Kucharczykowi wyszedł strzał szkoda, że Hladun znowu dostał za kołnierz.
    24.11.2020, 22:14 link
    Znów mnie bolą oczy i głowa zaczęła. Można długo pisać, że ostatnie transfery Bohara Białka Kopacza i Czerwińskiego nie zastąpią. Najbardziej się dzisiaj chciało i wychodziło Chodynie i to miał być nasz sposób na funkcjonowanie w tej lidze, czyli gra młodzieżą której się chce plus paru doświadczonych chcących dalej grac. Ostatnio z drugiej drużyny uciekło paru wartościowych chłopaków, Prezes nie szuka przyczyny, tylko dalej smutne opowieści o akademii. Kasa z transferów poszla oczywiście na akademię i zaległe podatki. Moim zdaniem jakieś pochopne zmiany trenera nic nie zmienia w grze. Zresztą na kogo zmienic? Odświeżymy Skorze czy innego który połowę zespołów ekstraklasy prowadził? Co do zawodników, to Starzyński już chyba nawet zaczął irytować trenera, Hladun musi odpocząć, liczę na to, że Forenc będzie miał taką formę jak w ostatnim meczu z Górnikiem. Simic musi ochlonac i myśleć, Balic poza przebłyskami staly poziom. Dobra koniec smucenia. Chce zobaczyć walkę z Wisłą i wygraną za dzisiaj w pucharze.
    22.11.2020, 12:28 link
    Strzał Starzyńskiego w 95 minucie poezja, Żubrowski jak w sztukach walki stara się powalić na ziemię przeciwnika, karny się należał Stali. Poręba jakby stanął w miejscu i się nie rozwija i strzela jak Starzyński. Ratajczyk niestety Bohara nie zastąpi. Straty Czerwińskiego i Kopacza tez odbiły się na stylu. Od wielu spotkań nie widzę ataków skrzydłami, które kiedyś dawały nam bramki. Mraz zaczyna się irytować ale nie wiele daje drużynie. Na 10-11 miejsce spokojnie to wazystko starczy, ale czy to nas wszystkich zadowala? Chyba tak bo jasnych deklaracji o co gramy tez nie usłyszałem.
    23.10.2020, 23:18 link
    Po obejrzeniu tego meczu bolą mnie oczy i głowa, tego nie da się oglądać. Po co na boisko wchodzi Mraz a potem Sirk, to tak jak kiedyś Stokowiec zmieniał Piątka na Papadopulosa i na odwrót, efekt taki sam :( Wiemy już chyba że Ci dwaj panowie w niczym nam nie pomogą, więc trzeba szukać innych rozwiązań, ale to już drugi mecz w którym nie umiemy wyprowadzic piłki że swojej połowy. Lechia mogła wygrac ale jak zwykle Stokowiec przekombinowal. Podsumowując mecz typowy obraz Ekstraklasy. Jak się nie obudzimy to będziemy do grudnia oglądać taki poziom.
    06.10.2020, 22:42 link
    Napastnika nie mamy dalej ... Szkoda... Drazic i Simic to wzmocnienia, Mraz wiadomo, transfer Wójcickiego okażę się pewnie takim samym niewypałem co Mraz. Reszta chlopakow to melodia przyszłości, ale jak popracują solidnie wyjdą na plus. Nudzą mnie te wpisy ze Świerczokiem i Pawłowski - oni nie chcieli wracać do Zagłębie i skończmy ten temat.