mkszaglebie.pl

CHprzylesie


Dane użytkownika

Online
Ostatnia aktywność
21.07.2021 16:49
Data rejestracji
25.01.2020 00:00
Komentarzy
66 (0.12 dziennie)
Artykułów
0
Wiek
Miasto
Ulubieni zawodnicy
Kibic od
Ostrzeżenia
0/3

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

  Oceny za obecny sezon

  Zawodnik Mecze Ocena
  Kacper Bieszczad00
  Szymon Weirauch00
  Dominik Hładun00
  Karol Podliński00
  Tomasz Pieńko00
  Ian Soler Pino00
  Mateusz Bartolewski00
  Damian Oko00
  Kamil Kruk00
  Milan Posmyk00
  Lorenco Šimić00
  Jakub Wójcicki00
  Bartłomiej Kłudka00
  Saša Balić00
  Kacper Chodyna00
  Adam Ratajczyk00
  Jakub Żubrowski00
  Saša Živec00
  Filip Starzyński00
  Kōki Hinokio00
  Erik Daniel00
  Jewgienij Baszkirow00
  Daniel Dudziński00
  Łukasz Poręba00
  Jakub Sypek00
  Patryk Szysz00
  Dawid Pakulski00
  Łukasz Łakomy00

  Ostatnie komentarze użytkownika

  21.07.2021, 16:44 link
  Chłopak nie jest nic winien, ze mamy nieprofesjonalny zarząd i pracowników, którzy wsadzają chłopaków bez doświadczenia na konia, ordynarnie wycierajac sobie nimi buzie.

  Jeszcze te haselka mające rozgrzeszyc wlasne nieudacznictwo i odciągnac uwagę. To jest naprawdę niewyobrazalne co ci ludzie robią. To jest stawianie na mlodziez? To jest dawanie dzieciakom patyków i kazanie im biec na czołgi. Byleby ratować wlasne dupy. Parszywe gnojki. Masakra.
  21.07.2021, 09:49 link
  Autor dotyka sedna:

  "Zapoznając się z tą skromną strategią działania Klubu oraz Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie na lata 2021 – 2025, mam niepokojące wrażenie, że pewne osoby zaprzepaściły przynajmniej rok i za wiele dla rozwoju Zagłębia nie zrobiły, a w momencie, gdy Kibice coraz głośniej wyrażali swoje zaniepokojenie, spisali na kolanie dokument, z mało zobowiązującymi hasłami i przedstawiły go Kibicom, aby prowizorycznie uspokoić ich obawy, wywołane ostatnimi wydarzeniami. "

  Bardzo trudno nie wyciągnąc własnie takich wniosków. I to nie wynika z zadnej złej woli, tylko z czystych faktów. Najpierw braliśmy udział w wyścigach na ściąganie zawodników, lekką ręką za Jankowskiego sformalizowano ponad 20 kontraktów przychodzących. Czy wpłynęło to na jakość klubu? Zwykła szara przeciętność, nic ponadto. Zadnych celów i ambicji. Jedynym namacalnym efektem było wydrenowanie kluboweje kasy.

  I teraz szumnie przeskakując z jednego chaotycznego bieguna na drugi, próbuje się z kibiców robić idiotów. Przykre i żałosne to jednocześnie. Trudno mieć zaufanie do tych ludzi. To nie jest profesjonalne zarządzanie, tylko desperacka próba utrzymania sie przy korycie. Ze stratą dla klubu i kibiców.
  19.07.2021, 12:20 link
  Mykysy cała ta przykrywka polega na tym, ze skonczyly sie pieniądze. Sama akademia nie jest problemem, problemem jest totalna niekompetencja zarzadzajacych. Najpierw sciagali zawodnikow bez ladu i skladu, czego jedynym efektem bylo rozpuszczenie ogromnych pieniedzy i teraz mamy zmienic biegun. Ze skrajnosci w skrajnosc. Zadnej normalnosci.
  18.07.2021, 12:36 link
  Padły tez dwa ciekawe pytania. Jedno to pytania o wybory w PZPN i potencjalne wyfrunięcie Jankowskiego do zarządu PZPN. Ciekawa teza, obrazująca stan i perspektywy polskiego futbolu.

  Druga kwestia to objawił nam się w końcu wielki szef klubowego skautingu - Jakub Chodorowski. Co tu duzo mowic,, swoja aparycją i odpowiedzią raczej nie uzasadnil potrzeby zatrudniania tych wszystkich ludzi.
  17.07.2021, 09:45 link
  Cała ta strategia jest spisana na kolanie w 5 minut, dostępna obecnie na stronie. To dosłownie kilka zdań. Nietrudno zaczac od 4 w tym sezonie, bo juz w zeszlym bylo kilku praktycznie podstawowych ponizej 24 roku zycia.
  17.07.2021, 06:08 link
  Przecież Żuraw ewidetnie unika odpowiedzi o cele na najbliższy sezon. Snuje jakies wizje na odleglejszy czas.

  Wprawny obserwator nie powinien miec problemu, zeby stwierdzic, ze jesli sa jakiekolwiek decyzje z góry odnosnie stawiania na mlodziez, to wynika to akurat z nieudacznictwa tego konketnego zarządu. Wystarczylo miec profesjonalistow, ktory wlasciwie gospodaruje srodkami, a nie nabija kabzy agentom i szrotowi.
  16.07.2021, 14:25 link
  Ciężko się tego wszystkiego słucha. Nie ma w tym żadnej wiarygodnosci i uczciwości. Podstawowe pytanie brzmi czy my mamy nowego prezesa? Przecież ten człowiek zachowuje się jakby miał amnezję, przeczył sam sobie na każdym kroku konferencji i negował całą swoją dotychczasową politykę.

  "Doszliśmy do wniosku, że już musimy to zrobić" - No nie dziwię się, zabawki się skończyły. Po przejedzeniu lekko licząc kilkunastu milionów złotych stanęli pod ścianą. Ten gość, polityka i komunikacja klubu są tak bezczelne, ze człowiek się zastanawia czy to wszystko jest realne. Nie wiem skąd ci ludzie się biorą, ale Zagłębie naprawdę ma kibiców dłużej, niż pół roku, rok czy dwa lata. Dla starszych stażem słuchanie tych wszystkich kocopołow to prawdziwa udręka.
  16.07.2021, 14:06 link
  Tak jak można było się spodziewać. Kasa wyparowała. "Chcemy być najlepszą Akademią w tej części Europy" - Bla bla bla, przecież to nic nowego i to jest cytat z otwarcia Akademii, wiec to chyba bardziej kontynuacja. Tylko tym razem ma byc zupełnym rozgrzeszeniem dla dotychczasowej nieudolnosci transferowej.
  16.07.2021, 08:26 link
  Trudno jest mi odnosić się do oderwanej od rzeczywistości dzieciecej naiwności i traktować ją poważnie. Gdyby dorosły człowiek nie widział tego co sie dzieje z Zagłębiem za kadencji obecnego zarządu może i by się nabrał.
  15.07.2021, 22:00 link
  Amateo, mam wielką prośbę. Nie wycieraj buzi Jankowskiego, Chodorowskiego i innych kreatur chłopcami z akademii.