CHprzylesie

Kibic od
Ostrzeżenia

Wypełnione ankiety

Użytkownik nie brał udziału w żadnej ankiecie!

Oceny za obecny sezon

Filip Starzyński00

Ostatnie komentarze użytkownika

21.02.2021, 17:54 link
    Tranparent faktycznie wydaje sie troszke niewpasowany, trudno mi sobie wyobrazic obecnie wiecej niz 500 osob na meczu. Jedna z najgorszch druzyn pod wzgledem sportowym i wizerunkowym. Zero specjalistow w klubie. Teraz jeszcze czekam na to idiotyczne marketingowe odliczanie przed dopięciem przyjscia kolejnego szrotu.

"Tik tak tik tak"....."BUUUUUUUUUM"
    15.02.2021, 21:05 link
    Jankowski, Sevela, Chodorowski, Guldan(?) - do pługa i ulice odsnieżać. Do tego wam umiejętnosi powinno wystarczyć. Tylko o 3 w nocy, zebyscie nikogo nikomu postronnemu krzywdy nie zrobili. Zacne biuro prasowe też pewnie dalej w swojej bance, udaje, ze nic sie nie dzieje.
    11.02.2021, 21:28 link
    Mam pytanie do kłamczuchów z biura prasowego. Czy już prawnicy Zagłębia przeanalizowali sytuację prawną z odebraniem Grodziskowi tytułu za finał Puchar Polski w 2005 roku, w którym zostaliśmy przekręceni?

Do tej pory rozpamiętuje ta amatorszczyzne. Najpierw przez kilka tygodni niezalezni dziennikarze komunikowali sprawę i kiedy był moment i czas, zeby działać w imieniu Zagłębia to gamonie nawet palcem nie kiwnęły. A jak sprawa była rozstrzygnięta i po raz drugi kopnięto nas w tyłek, w wyniku czego pojawiło się kilka głosów krytycznych wysmarowali jakis bełkot dla kretynów, ze prawnicy działają.

Oj gamonie. Prezes i pracownicy mogli się naprawdę czymś przysłużyc i zrobić wtedy coś dobrego dla Zagłębia. Jak nie na boisku to przynajmniej historycznie zwrocic nam minimum godnosci. A tak? Cala ta miedziowa tozsamosc zaczyna byc pustymi slowami, a moze wrecz obciachem.
    01.02.2021, 23:29 link
    Jakos ciezko jest mi podpisac sie pod tymi euforycznymi komentarzami, nie wiem kto z nas zyje w alternatywnej rzeczywistosci, ale tylko chce przypomniec:
    -Zagłębie nie stoczylo o niego zadnej batalii
    -Koles na jesien nigdzie nie gral
    -Przychodzi tu awaryjnie, tylko dlatego, ze problemy ma Zivec
    -Kontrakt na 5 miesięcy
    -Kolejny Czecho-Slowak

No, coz. Powodzenia wypada zyczyc, mimo wszystko.
    01.02.2021, 20:04 link
    Amateo przeciez raczej nikt nie gadal o samym faulu, tylko faulu, ktory wymagal od niego trener. To zbulwersowalo dziennikarzy plus oczywiscie polamana noga, a to drobna roznica. Taki splot niefortunnych albo glupich zachowan. I nie tylko Canal + sprawe ciagnal, wielu dziennikarzy to drążylo. Ta wypowiedz rzecznika tez jakos zamiast pomoc tylko wyglądala pokracznie. Zaslannanie sie tym, ze dyrektor sportowy albo zawodnik nie chca sie wypowiadac, mimo, ze rzecznik wielokrotnie ich o to prosil to jak przyznanie sie do winy, polaczone ze stwierdzeniem, mamy to w nosie. Albo jedno albo drugie.
    01.02.2021, 15:59 link
    Wczoraj w Canal+ ciekawy komentarz dotyczący sprawy kartki i zlamanej nogi. Eksperci nie uslyszeli oficjalnego stanowiska klubu, zamiast tego rzecznik prasowy przekazal, ze robil wszystko, zeby dyrektor sportowy albo pilkarz sie wypowiedzieli, ale oni odmowili.

Przeciez po pierwsze to są pracownicy, a po drugie rzecznik jest od tego, zeby budowac bardziej profesjonalne komunikaty. Juz nikt sie nie kryje z tym cyrkiem.
    30.01.2021, 13:28 link
    W ogole czy prawdą jest, ze dotkliwie zbiła nas drużyna, która obóz przygotowawczy spędzila w Polsce, a nie za granicą jak wszyscy inni?

Jeszcze to zrobienie z Guldana dyrektora sportowego w najbrdziej niewłąsciwym momencie z mozliwych. Dlaczego teraz, a nie po sezonie? Co to w ogole zmieniło? Przeciez to jawne działanie na szkodę drużyny. Co dobitnie pokazuje, ze nie dzieje sie najlepiej, jeden wielki chaos.
    29.01.2021, 21:07 link
    Przykro patrzeć. Tak sie zastanawiam jak można taki chaos sprowadzić na Zagłębie. Trio prezes Jankowski-specjalista od transferów Chodorowski i trener Sevela. Wspierani przez kłamczuchów z biura prasowego, a wszystko to pod egidą KGHM i polityków. Czy ktokolwiek ma poczucie wstydu? To jest jakis zakald pracy chronionej? Po co Zagłębie istnieje? Bo na pewno nie ku uciesze kibiców. Raczej tylko zeby zatrudniac kilkadziesiat osob i napychać kasę menadzerom. Zresztą, jaka uciecha kibicow? Wystarczy, zeby na skraj wyczerpania czlowieka nie doprowadzali. Każdy normalny będzie sobie tylko odpuszczal, bo ile mozna sie męczyć. Juz przed pandemią bylo czuć i widać kiepską atmosferę na stadionie. Teraz to jzu w ogole kibice powymierają jak dinozaury.
    28.12.2020, 19:52 link
    Fajnie by było, żeby ktoś na poważnie ustosunkował sie, do tej laurki, którą wystawił sobie prezes Jankowski na głównej stronie. Prezesom, co do zasady, wydaje się, że ludzie są idiotami. Ale obecny już chyba kompletnie oderwany od rzeczywistości. Ja rozumiem, ze jest pandemia i mało kto się interesuje, co klubowi jest wybitnie na rękę. No jednak bez przesady, ktos sie jeszcze interesuje. Są jakieś granice taniej propagandy sukcesu.
    23.11.2020, 12:22 link
    @duchu11

Podzielam myśl w kontekscie kibiców. To bardzo niepokojące. Prezes Jankowski razem ze swoimi kłamczuchami z biura prasowego zdążyli już bardzo zaszkodzić. Jest pandemia, zero zainteresowania i presjii z czyjejkolwiek strony. Robią sobie tam dokladnie co chcą i na koniec jeszcze ukrywają informacje albo wręcz kłamią.