amper

Kibic od
Ostrzeżenia

Oceny za obecny sezon

Użytkownik nie ocenił jeszcze żadnych zawodników w tym sezonie

Ostatnie komentarze użytkownika

19.09.2023, 08:56 link
Marne alibi marnego trenera, który notuje coraz wieksze upokorzenia z pyrami polskiej ligi. Wybory personalne niezrozumiałe, gra do bani, drużyna bez pomysłu podobnie jak trener. Uporczywe trzymanie się tych samych nazwisk, tych samych schematów i nieudolne tłumaczenia z coraz to okazalszych porażek. Może wielu Pan "Waldek King" nabrał na kinga ale nie mnie. Nigdy nie byłem zwolennikiem tego człowieka i nie będę, tutaj trzeba trenera z jajami, który nie będzie miał oporów przed tym aby pogonić miernoty na ławkę lub najlepiej na trybuny.
18.09.2023, 21:24 link
Mam bekę z uzytkowników tego portalu. Atrapy piłkarzy co wyjazd dostają w łeb ale oni nadal wierzę w "Waldek KIng". Nie ma żadnego waldek king tylko przecietny trener, który sam nie rozumie swoich decyzji personalnych. Nie ma trenera i nie ma drużyny ale klub ściagnął odpady z innych klubów, których nikt nie chciał a userzy podjarani widzieli klub walczący o puchary he he. Zrozumcie, że z tego klubu nic nie będzie, tak samo jak z Polski pod rządami nieudaczników jakich sobie wybraliście górnicy.
18.09.2023, 20:05 link
Standardowo - wyjazd do pierwszych lepszych pospolitych ogórków i w czapę, kretyńskie decyzje personalne tego czegoś nazywanego trenerem.