amper

Kibic od
Ostrzeżenia

Oceny za obecny sezon

Użytkownik nie ocenił jeszcze żadnych zawodników w tym sezonie

Ostatnie komentarze użytkownika

24.04.2024, 18:08 link
Niestety, jaki klub taki prezes. Czekają nas chude lata ale do tych jesteśmy przyzwyczajeni.
23.04.2024, 10:44 link
Z dziewczyn zawsze możemy być dumni, bez względu na wszystko mają amicję i nie musimy ich się wstydzić...szczere, serdeczne gratulacje mistrzynie !
16.04.2024, 21:41 link
A ja w dalszym ciągu nie widzę w pełni słusznej, zrozumiałej i koniecznej informacji o zwolnieniu krula.
15.04.2024, 21:14 link
Jawna kpina, po co ten Fornalik tutaj jeszcze jest ? Czeka już tylko na zakończenie żenującego sezonu i wypad z Lubina, emeryturka się zgadza a to, że sie kompromituje to ma gdzieś. Najgorsze jest to, że kpi sobie z kibiców więc pytanie - po co nadal go trzymać. Po meczu znowu będzie pitolił farmazony o tym, że futbol jest okrutny i będzie bzdury oipowiadał o wyciąganiu wniosków. Pogońcie tego komedianta, niech ktoś inny dokończy sezon, ktoś komu przynajmniej trochę zależy. Czy Pan Burlikowski nie powinien pakować walizek razem z wybitnym trenerem ?
09.04.2024, 09:22 link
Nie lubię pisać treści : a nie mówiłęm ? Wolałbym uderzyć się w pierś i przyznać do błędu ale niestety jest jak przewidziałem. Innym nie podobały się moje komentarze negujące tego trenera, teraz te same osoby nawołują do jego zwolnienia. Chłop nie panuje nad zespołem, powiela cały czas te same błędy, dokonuje niezrozumiałych wyborów i oczekuje nie wiadomo czego na boisku. Nie gramy lepiej jak za Stokowca, składa wcale nie jest zły ale Fornalik niektórych zawodników zniszczył a wyniki próbuje ratować Woźniakiem. To jest komedia i upadek tego trenera. Panom Fornalikowi oraz Burlikowskiemu dziekujemy, najlepiej aby odeszli razem bo P. Burlikowskiemu przyjdzie coś do głowy i zatrudni albo Stokowca ponownie albo Żurawia. Trzeba chłopa tutaj, który ryknie na zwodników, nie potrzebujemy miękiszona. Tęskni mi się za czasami gdy trenerem był Adam Topolski lub Czesław Michniewicz, to byli trenerzy.
02.04.2024, 21:49 link
Czy wybitny strateg jeszcze tutaj jest ?