Skrzydłowy Asmir Suljić może odejść z Zagłębia Lubin. Według słoweńskich mediów oraz będących blisko przy klubie kibiców, Suljić ma trafić do swojego byłego klubu - NK Olimpiji Ljubljana.

Asmir Suljić przeszedł do Zagłębia Lubin w ostatnim dniu okna transferowego z NK Olimpiji Ljubljana, jako niekwestionowana gwiazda tego klubu i całej ligi. Miał być ważnym wzmocnieniem skrzydeł lub pozycji numer 10, jednak po przyjściu Martina Seveli stał się ofiarą braku rotacji ze strony słowackiego trenera i jesienią grał w "Miedziowych" jedynie epizodycznie. W PKO Ekstraklasie zagrał pięciokrotnie, jednak uzbierał zaledwie 47 minut. Oprócz tego wystąpił w jednym meczu Totolotek Pucharu Polski. W epizodach, które spędził na boiskach dał się poznać jako bardzo dynamiczny i świetnie wyszkolony technicznie piłkarz, jednak to było za mało, by Martin Sevela dał mu poważną szansę gry.

Przez to, że w obecnym sezonie, przed przejściem do Zagłębia Lubin, Suljić grał w NK Olimpiji Ljubljana, nie licząc lig grających systemem wiosna - jesień, ma on możliwość odejścia jedynie do swojego byłego zespołu. Według Słoweńców Suljić prawdopodobnie się na taki ruch zdecyduje, bo nie jest zadowolony z sytuacji w klubie oraz tego, że nie otrzymuje szans.

Więcej zapewne wyjaśni się po meczu z Legią Warszawa.