SSZL "Zagłębie Fanatyków”

 

 

Idea powstania stowarzyszenia, tej formalnej struktury, wychodzi wprost naprzeciw oczekiwaniom podmiotów i ludzi, z którymi kibice już podejmowali bądź dopiero będą podejmować współpracę. Ten oficjalny charakter tworzy przestrzeń, umożliwiającą zainicjowanie przedsięwzięć, o których wcześniej nie mogło być mowy. Bez wątpienia można zatem powiedzieć, że jest to milowy krok w historii organizacji kibiców Zagłębia.

Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin "Zagłębie Fanatyków" zostało zarejestrowane 09.09.2009 roku. Pierwsze miesiące działalności upłynęły pod znakiem wzmożonej aktywności na polu ścisłej organizacji stowarzyszenia. Z biegiem czasu uregulowano także relacje z klubem Zagłębie Lubin S.A. Natomiast w dalszej kolejności udało się nawiązać owocną współpracę z Fundacją "Polska Miedź", NZOZ OMP Sp. z.o.o. oraz MKS Zagłębie Lubin.

Dlaczego warto wstąpić? Jakie są profity z członkostwa w "Zagłębiu Fanatyków"?

- karta stowarzyszenia, która będzie jedyną możliwą formą identyfikacji członków stowarzyszenia

- wyjazdy na Zagłębie: tańsze o 5 zł! - zniżki na pamiątki wydawane przez stowarzyszenie: od 10 do 20%!

- uczestnictwo w licznych imprezach organizowanych przez "Zagłębie Fanatyków" t.j. spotkania z piłkarzami, turnieje kibiców, turnieje ze zgodami, itd.

- możliwość czynnego udziału w organizacji akcji charytatywnych (pokroju "Akcja Miedziana Krew", "Zbiórka Świdnicy" itp.) - "pierwszeństwo na wyjazdy" przy ograniczonej puli biletów wyjazdowych

- uczestnictwo w zorganizowanych wyjazdach na mecze kadry Polskiej

- możliwość zakupów biletów wyjazdowych przez internet (projekt w trakcie realizacji)

- kreowanie wizerunku kibiców Zagłębia, możliwość podejmowania głosu w ustalaniu pewnych kwestii organizacyjnych, uczestnictwo w budowaniu sprawnej struktury jaką chcemy aby było "Zagłębie Fanatyków" oraz wiele innych atutów, o których członkowie będą informowani na bieżąco. Im więcej ludzi zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu tym większe pole manewru! Pamiętaj, że każda osoba w naszym stowarzyszeniu to dodatkowa siła! Zostań członkiem Stowarzyszenia Sympatyków Zagłębia Lubin już w najbliższy wtorek, wspomóż w ten sposób swój ukochany klub aby jeszcze szybciej i z jeszcze większymi efektami szerzyć modę na Zagłębie!

Warto sprawdzić:

Oficjalna strona internetowa Stowarzyszenia

Statut Stowarzyszenia

Ostatnia aktualizacja: 2022-11-14, 09:39:20