Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 18-10-2020 17:30, PKO Ekstraklasa, Kolejka - 7

(1:1)

0 Czerwone kartki 0
7 Rzuty rożne 3
1 Spalone 2

W 2. kolejce sezonu 2020/21 Zagłębie Lubin zmierzy się na własnym obiekcie z beniaminkiem – Wartą Poznań. Jakie wyniki padały w dotychczasowych starciach obu ekip?

Na poziomie dawnej I oraz II ligi mierzyliśmy się z Wartą sześciokrotnie. „Miedziowi” zwyciężali trzykrotnie, tyle samo górą była też Warta.

Z Wartą mierzyliśmy się też na poziomie I ligi – na drugim poziomie rozgrywkowym w Polsce. W sezonie 2008/09 w rundzie jesiennej na wyjeździe zwyciężyliśmy 0:3. W rewanżu komplet punktów padł łupem „Zielonych” – ulegliśmy Warcie 1:2. Były to nasze dwa ostatnie pojedynki ligowe z „Zielonymi”.

W 2019 roku podczas letniego okresu przygotowawczego Zagłębie rozegrało sparing z Wartą. Tamto spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1 dla ówczesnego pierwszoligowca.

Bilans Zagłębie – Warta

• Zwycięstwa Zagłębia: 4
  • Remisy: 0
  • Zwycięstwa Warty: 4

*mecze na szczeblu centralnym.

Wszystkich kibiców Zagłębia Lubin zachęcamy do wspierania zespołu w 2. kolejce w starciu z Wartą Poznań. Wejściówki na to spotkanie od kilku dni są w sprzedaży.

Klub przygotował na piątkowy pojedynek z Wartą ciekawą ofertę dla grup zorganizowanych. Wszystkie grupy liczące przynajmniej 10 osób obejrzą mecz za darmo. Warunkiem jest wypełnienie formularza w terminie do 27.08.2020 r. do godz. 10:00.

Promocja dotyczy sektorów: Rodzinnego, E i F. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 76 746 96 29. Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie instrukcje znajdziecie – pod tym linkiem.

Zagłębie Lubin – Lech Poznań | Sprzedaż biletów:

• Online na zaglebie.com - 7 dni w tygodniu do czasu rozpoczęcia imprezy,
  • Online na kupbilet.pl - 7 dni w tygodniu,
  • FanShop Zagłębia Lubin w Cuprum Arenie – w godzinach pracy galerii

Z uwagi na epidemię COVID-19 w dniu meczu obowiązują pewnie ograniczenia oraz należy zachować szczególne środki ostrożności.

Ponadto:

Kasy biletowe w dniu meczu będą nieczynne!

Z uwagi na przepis o zachowaniu m.in. 1,5 metrowego odstępu część miejsc na stadionie może być wyłączona ze sprzedaży.

Obowiązuje nas limit biletów, które mogą trafić do sprzedaży i wynosi on 50 % pojemności każdego, udostępnionego sektora.

Wszelkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać od poniedziałku do piątku pod adresem e-mail: bilety@zaglebie.com, a także pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00.

Szczegółowy cennik znajdziesz w zakładce „Bilety” na naszej stronie internetowej – zaglebie.com.

zaglebie.com/Bilety

2. kolejka PKO BP Ekstraklasy

piątek, 28 sierpnia 2020 roku

Zagłębie Lubin – Warta Poznań