Stadion Zagłębia 04-09-2020 11:00, Sparing,

1:1
(1:0)

Raport niedostępny!

brak danych

Dzisiaj o godzinie 11:00 odbył się sparing Zagłębia z Chrobrym. Bramkę dla "Miedziowych" zdobył po strzale w krótki róg bramki w 45. minucie Łukasz Poręba, dla gości odpowiedział z rzutu karnego w 83. minucie Oliver Práznovský.

W 61. minucie na boisku zameldowali się Bielikow, Bednarczyk, Chodyna, Jończy, Balić, Kruk, Bashkirov, Sirk i Czuban. Z pierwszej jedenastki pozostali na boisku do końca spotkania Łukasz Poręba oraz Patryk Szysz. W spotkaniu z Chrobrym zadebiutował Soren Reese, a szansę na dłuższe pokazanie się otrzymał Lorenco Simić.

Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 1:1 (1:0)

Zagłębie Lubin:

12. Konrad Forenc - 23. Jakub Wójcicki, 5. Lorenco Simić, 6. Soren Reese, 77. Mateusz Bartolewski - 14. Jakub Żubrowski, 8. Łukasz Poręba, 18. Filip Starzyński, 20. Jakub Sypek, 17. Patryk Szysz - 11. Samuel Mraz. Ławka rezerwowych: 22. Kamil Bielikow, 3. Sasa Balić, 4. Evgeni Bashkirov, 9. Rok Sirk, 21. Jakub Bednarczyk, 24. Błażej Czuban, 25. Kacper Chodyna, 27. Dominik Jończy, 99. Kamil Kruk.

Chrobry Głogów:

97. Makuchowski - 32. Stolc, 24. Juraszek, 3. Michalec, 18. Ilków-Gołąb - 8. Kolenc, 21. Cywka, 89. Machaj, 77. Piła, 7. Bryła - 11. Lebedyński. Ławka rezerwowych: 25. Szafer, 4. Pranzovsky, 6. Ratajczak, 99. Kowalczyk, 19. Ziemann, 9. Antochów, 26. Zawodnik testowany, 16. Mandrysz