Wojtas


Dane użytkownika

Data rejestracji
07-08-2022, 00:00
Komentarzy
61
Artykułów
0
Wiek
nie podano
Miasto
nie podano
Ulubieni zawodnicy
nie podano
Kibic od
nie podano
Ostrzeżenia
0/3

Oceny za obecny sezon

Użytkownik nie ocenił jeszcze żadnych zawodników w tym sezonie

Ostatnie komentarze użytkownika

03.10.2023, 04:52 link
Panie Waldemarze już z Mielca można było wrócić z korzystnym rezultatem. Zamiast Nalepy można było wystawić Kruka, nawet już w czasie meczu po żółtej kartce był czas na korektę. 
02.10.2023, 21:26 link
Miła niespodzianka, po ostatnich wyczynach w meczach  wyjazdowych. Dioudis daje spokój w obronie, Ławniczak z Kopaczem w parze wyglądają solidnie. Bułeca Pan piłkarz. Były też minusy (boki obrony, atak). Szczęście też było po naszej stronie. Wszyscy w sobotę na Piasta!
27.09.2023, 18:28 link
Widać. że do coraz większej grupy osób dociera fakt, że zespół jest słabo przygotowany do sezonu. Wygląda na zlepek średnio rozumiejących się zawodników, grających wolno i schematycznie. Nie spodziewajmy się cudów w Zabrzu, Górnik w meczu z Legią wyglądał naprawdę korzystnie. 
24.09.2023, 15:16 link
Warta to chyba najsłabszy przeciwnik, z jakim mieliśmy możliwość zagrać w tym sezonie. Gdyby nie świetny strzał Makowskiego, to nawet nie potrafilibyśmy go pokonać. Wolne tempo gry, przewidywalne akcje. Pojedziemy za tydzień do Zabrza i znów porażka. 
19.09.2023, 05:56 link
Wszystko co złe w tym meczu  można wytłumaczyć czerwoną kartką. Ale można było tego uniknąć, albo nie wystawiając Nalepy, a nawet po pierwszej kartce szybko go zmienić. Po to trenerzy mają po pięć zmian, aby reagować na takie sytuacje. Ciekawe jest też  to, że taki  biedny klub jak Stal, potrafi co sezon wymienić pół drużyny i szybko stworzyć dobrze rozumiejący się team. 
 
19.09.2023, 04:21 link
Wystawianie Nalepy to sabotaż. A nawet jak już grał w wyjściowej jedenastce, to po kartce trzeba było go wysłać do szatni. Żadnej zmiany na lepsze po reprezentacyjnej przerwie. 
12.09.2023, 04:23 link
Ładna bramka, czekamy na powtórkę w meczu ligowym.
09.09.2023, 13:38 link
Na dzień dzisiejszy wyniki są lepsze niż gra. Z jednej strony to cieszy,  bo za styl to premiuje się w innych dyscyplinach sportu. Jednak każdy kibic chciałby oglądać naszą drużynę pełną zaangażowania, pozytywnej boiskowej agresji i dobrej współpracy między poszczególnymi formacjami. Widać wyraźnie jak brakuje piłkarza takiego jak Łakomy, który umiał podciągnąć piłkę, wejść w drybling, zaskakująco strzelić. Teraz ta gra jest wolniejsza, bardziej przewidywalna. Dobrze, że powoli do składu wracać będą kontuzjowani. Wpływ Dioudisa, Ławniczaka, Poletanovica i Wdowiaka na tę drużynę będzie ogromny. Przygotowanie fizyczne do sezonu też było słabe,  jest tu dużo do poprawy. Miejmy nadzieję, że w trwającej przerwie reprezentacyjnej, uda się  podciągnąć większość mankamentów.
07.09.2023, 06:51 link
Arek Woźniak bardzo poprawnie na środku obrony.  Szkoda, że brakowało Jacha, który pochodzi z tamtych stron i wielu miejscowych kibiców pamiętało go z gry w barwach Lechii. Bardzo dobrze prezentował się Popielec, będzie pociecha z tego chłopaka.
04.09.2023, 11:19 link
Trener jak zwykle w bardziej pozytywnym tonie, niż to w rzeczywistości wyglądało na boisku. Graliśmy z drużyną, która jest w potężnym kryzysie. Dobrze, że udało się ją  pokonać, ale mankamentów w naszej grze jest sporo. Wypracowanego stylu brak, przygotowanie do sezonu słabe, w niektórych meczach brak zaangażowania. Teraz 2 tygodnie spokojnej pracy, wrócą kontuzjowani, oby było lepiej. Kibice chcą przychodzić na stadion, ale musi być widać, że piłkarze walczą z pełnym zaangażowaniem.