Skaza

Arboleda, Chałbiński, Micański, Błąd, Woźniak, Starzyński
Kibic od
Ostrzeżenia
Zagłębie Lubin po życia kres!

Oceny za obecny sezon

Tomasz Makowski 2 3.75

Ostatnie komentarze użytkownika

23.03.2024, 18:25 link
@[UserID=89]STONE[/user] sportowo może i bez historii, ale historyczny rekord frekwencji, zdecydowany progres marketingowy. Wiec jakaś tam historia została napisana, kto wie jak by wyglądała średnia frekwencja do końca sezonu gdyby kopacze nie zawalili jesieni.
22.03.2024, 22:29 link
Wspomniecie moje słowa o Kielanie, nie był złym Prezesem coś dla
Zaglębia zrobił, zabrakło wyniku sportowego - za co odpowiada Burlikowski. Słabo wypadał przed kamerą ale porównując go do Kuleszy to wstydu nie było. Teraz ktoś z platformy - będziemy tęsknić za Kielanem... Odpolitycznić nasz klub jak
najszybciej! - Dziękujemy Prezesie i powodzenia.
17.03.2024, 09:29 link
@[UserID=-1]DoRedakcji[/user] nie zgodzę się z Tobą co do Dąbrowskiego i uważam że tylko on ogarnia nam środek pola, druga połowa meczu ze Stalą może nijaka, dwa duże błędy z Koroną fakt - co świadczy o braku koncentracji w krótkich fazach meczu, ale tylko on ze środka pola od kilku meczu próbuje niekonwencjonalnie zagrywać, dawać piłki prostopadle, dobrze ustawia się w obronie i bierze ciężar gry na siebie. Praktycznie cały czas jest pod grą, ale gdy opadamy z sił, nie ma nikogo do gry. Wydaje mi się że odkąd dostał opaskę jest u niego poprawa.
16.03.2024, 06:43 link
dwie różne połowy, nie pierwszy raz w tym sezonie. Na plus defensywa, więcej skupienia i mniej baboli. Brakuje kogoś w środku, kto wyjdzie poza schemat. Bułeca cień. Pieńko stracił pewność siebie, jego drybling czasem mnie frustruje od kilku kolejek.
12.03.2024, 20:09 link
@[UserID=-1]Aga[/user] wstrzymalbym się z komentarzami tego typu przynajmniej do meczu ze Stalą, to będzie mała weryfikacja tego co dotychczas w rundzie i tego co przed nami. Mimo wszystko, jeśli odpalimy i zdobędziemy więcej pkt niż zakładamy - co to oznacza, że Zagłębie będzie grało tylko na wiosnę? Co z rundą jesienną? Nie powinnismy do niej przystępować?
11.03.2024, 18:46 link
Szkoda, że tak długo trzeba było czekać na taki mecz. Dioudis wraca do dobrej dyspozycji, i kto by pomyślał ze Nalepa może tak zagrać, już z Koroną miał przebłyski lepszej formy. Kurmin - szczęśliwie czy nie, ale jest kolejny mecz z rzędu z golem. Środek pola w końcu ogarniał. Nie ma co popadać w hurraoptymizm, ale w końcu można chodzić uśmiechniętym, przynajmniej do piątku. Zweryfikuje naszą forme Stal, która nie będzie łatwym przeciwnikiem. Człowiek myśli co by było gdyby, ta drużyna wyglądała tak od początku sezonu... mimo wszystko w końcu można przejść przez ten tydzień zadowolonym.
03.03.2024, 19:01 link
Wygranej możesz pogratulować, to zrozumiałe po kilku miesiącach bez zwycięstwa... ale postawy w meczu? Ile będziecie jeszcze z nas sobie robić jaja? gralismy z drużyną która miała PP w nogach - I PRZEBIEGŁA OD NAS O WIELE WIĘCEJ KM! O mały włos nie wyrwała nam punktów. Przestańcie pie*doloc kocopoły i przestańcie nas upokarzać Fornalikowie i Burlikowski! Taki Papszun po takim meczu by zaorał drużynę dodatkowymi treningami! Do roboty.
03.03.2024, 18:43 link
Najważniejsze ze są 3 punkty, mogą być kluczowe w walce o utrzymanie. Dioudis w końcu dobry mecz, Kurminowski - to jest napastnik, musimy jeszcze nauczyć się z niego korzystać. Nalepa - dziwne ale był dzisiaj najlepszy w obronie z Matą. Kopacz - cieszmy się ze nie zagra z Pogonią, najgorszy na boisku razem z Poletanoviciem. Oboje co przy piłce to albo strata albo głupie faule. Mimo ze gralismy z drużyna która zagrała jeszcze w PP w tygodniu to drżeliśmy o zwycięstwo do końca. Niestety trzeba zamurować się z Pogonią całkowicie bo to będzie gwałt.