Jak informuje Sport.pl, Szymon Pawłowski nie przedłuży kontraktu z Zagłębiem Lubin i przeniesie się do innego klubu. Może nim zostać Legia Warszawa, która kontrakt z piłkarzem chce podpisać jeszcze przed startem rundy rewanżowej.

 

"Legia Warszawa tej zimy wyciągnęła z Lecha Poznań Bartosza Bereszyńskiego. Chciała sprowadzić także Karola Linettego i Aleksandra Wandzela. Zatrudniła także Władimira Dwaliszwilego z Polonii Warszawa, którego chciał mieć u siebie Kolejorz [...]. Teraz Legia Warszawa jest bliska kolejnego transferowego hitu - zatrudnienia Szymona Pawłowskiego z Zagłębia Lubin.

Zawodnikowi kończy się kontrakt z lubinianami, nie przedłuży go. Latem jest wolnym zawodnikiem i Lech liczył na to, że wtedy trafi na Bułgarską. Legia Warszawa zamierza jednak sprowadzić go już teraz, być może już w przyszłym tygodniu. Szymon Pawłowski chciał przejść do Bundesligi, ale nic z tego nie wyszło. Pozostały mu zatem kraje środkowej i wschodniej Europy, gdzie okno transferowe wciąż jest otwarte. Jeśli Legia chce pozyskać reprezentanta Polski, ma niewiele czasu." - czytamy na stronie Sport.pl.

źródło:

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (0)