Mamy kolejny transfer! Do Zagłębia dołączy 26-letni skrzydłowy z Rosji Vladislav Sirotov. Z Zagłębiem Rosjanin podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia umowy o kolejny sezon.
Sirotov to 26-letni Rosjanin, który poprzedni sezon grał w rezerwach Zenita St Petersburg występującego na zapleczu rosyjskiej ekstraklasy. W poprzednim sezonie rozegrał na tym szczeblu rozgrywkowym 37 spotkań, w których zdobył 5 goli i zanotował na swoim koncie 4 asysty. Vladislav jest lewonożny, ale może występować na obu stronach pomocy. Co ciekawe, kiedy gra na lewej pomocy częściej strzela gole. A gdy gra na prawej stronie pomocy notuje więcej asyst. Nowy skrzydłowy Zagłębia jest bardzo dynamiczny i lubi grać 1 na 1. Z tych pojedynków często wychodzi zwycięsko. Do rezerw Zenita dołączył w lutym 2017 roku.
W swojej karierze zaliczył też występy w reprezentacji Rosji U19. Sirotov zagrał w narodowych barwach 6 razy dwukrotnie wpisując się na listę strzelców.
A oto kompilacja z występami naszego nowego pomocnika:
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=niAX5Epdimw[/embed]
Добро пожаловать во Владислав и удачи!
Zobacz także:
- Betclic 3. Liga: Ważne trzy punkty w domu | Zagłębie II 2:1 Ślęza
- Wyjazd do Zabrza. Ruszyły zapisy dla kibiców Zagłębia
- Oceń piłkarzy za mecz Zagłębie Lubin 1:2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
- Statystyki: Zagłębie Lubin 1:2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
- Pomeczowy komentarz trenera Marcina Brosza
źródło: