Kołomojec urodził się w 1990 roku, gra dla FK Oleksandria (ukraińska ekstraklasa). W obecnym sezonie rozegrał 11 meczów (4 wejścia z ławki), w których zdobył 3 bramki. W zeszłym sezonie na drugim poziomie rozgrywkowym wystąpił w 23 meczach (15 razy wszedł z ławki), zdobył tylko dwa gole.

Najlepszym sezonem w karierze 25-letniego "napastnika" jest 2013/2014, w którym na zapleczu ukraińskiej ekstraklasy zdobył 5 bramek.

Onet podał, że Zagłębie interesowało się piłkarzem już latem, jednak nie zdecydowało się na transfer gotówkowy. Teraz umowa piłkarza wygasa i jest do wzięcia za darmo.

Z tego co my się orientujemy, po niewypałach z Denissem Rakelsem, Dominykasem Galkeviciusem i Egorem Nikitinem Zagłębie praktycznie nawet nie spogląda za wschodnią granice, gdy szuka nowych zawodników.

Obejrzeliśmy 4 obszerne skróty meczów z udziałem Kołomojeca. Mówiąc delikatnie: nie porwał. Patrząc na styl gry, sposób poruszania się po boisku, ilość strat, możemy stwierdzić, że w klubowej hierarchii byłby niżej od Krzysztofa Piątka.

źródło:

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (0)