- Muszę docenić to, że wygraliśmy ten mecz z czystym kontem - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec Białej Gwiazdy, Adrian Gula.

Adrian Gula (Wisła Kraków)

- Cieszymy się ze zwycięstwa, gratuluję drużynie, bardzo dziękuję kibicom, którzy dali nam dużo energii. To pierwszy ważny krok i chcemy kontynuować swoją dyspozycję w kolejnych meczach. Oczywiście to pierwsza kolejka i byliśmy nastawieni na to, żeby dać maksimum. Muszę docenić to, że wygraliśmy ten mecz z czystym kontem. To jest dziś dla mnie najważniejsze. Bardzo doceniam współpracę całej drużyny. Jeżeli będziemy tak pracować i będziemy tak zgraną drużyną jak dziś, to będziemy wygrywać kolejne mecze. Zgodziłbym się z trenerem Żurawiem, że ten mecz wygraliśmy w środku pola. Oprócz tego świetnie spisały się dziś nasi skrzydłowi: Yeboah i Starzyński. Trzeba podkreślić również grę środkowych pomocników. Wynik jest jednak zasługą całej drużyny. Cieszę się bardzo z gola Młyńskiego. Doceniam jednak każdy gol i działania drużynowe. Cieszy mnie to, że zawodnicy rezerwowi są wspierani przez zawodników.