Legendarny trener akademii Zagłębia Lubin po 32 latach ciężkiej i owocnej pracy przeszedł na emeryturę.

Przez wiele lat swojej trenerskiej kariery odpowiadał za szkolenie młodych zawodników przywdziewających barwy Zagłębia Lubin. Oprócz tego, trener Janusz Stańczyk prowadził seniorów Zagłębia Lubin, między innymi w pamiętnym meczu pucharowym z AC Milan.

Podczas przerwy meczu derbowego Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław, który odbył się w zeszłą niedzielę, dyrektor akademii Adam Buczek, trener Janusz Rak oraz dyrektor sportowy Lubomir Guldan, podziękowali trenerowi Stańczykowi za jego wkład w rozwój klubu.

Dziękujemy Panie trenerze za pracę na rzecz naszego klubu i życzymy wszelkiej pomyślności podczas emerytury!

Janusz Stańczyk: Zawsze będę wdzięczny Zagłębiu - przeczytaj w zaglebie.com

źródło: Własne, zaglebie.com