W sobotnie popołudnie, drużyny U-19, U-17 oraz U-16 zagrały przeciwko Slavii Praga. Zwycięstwa odnieśli podopieczni trenerów Przemysława Zatwarnickiego oraz Tomasza Bożyczko, natomiast najmłodszy z wymienionych zespołów uległ swoim czeskim rywalom. Podsumujmy te mecze.

Zagłębie Lubin - Slavia Praga 4:1

Bramki: Dominik Gregorski, 2x Bartosz Rokita, Maciej Rogowski

Skład wyjściowy: 1. Jakub Bielak - 2. Martin Frankowski, 3. Jeremi Osuch, 4. Kamil Fura, 5. Maciej Rogowski - 6. Bartłomiej Wandachowicz, 8. Tobiasz Starosta, 7. Kamil Ausfeld, 11. Zawodnik testowany - 9. Dominik Gregorski, 10. Fabian Sowiecki.

Rezerwowi: Patryk Pietruszewski, Dominik Cisek, Jan Dorożko, Szymon Tarkowski, Patryk Sobolewski, Bartosz Rokita, Marcel Reguła.

Zagłębie Lubin - Slavia Praga 4:3

Bramki: 2x Karol Cywiński, Kamil Nowogoński, Aleksander Chabros

Skład wyjściowy: 1. Daniel Słobodzian - 2. Dawid Nowogoński, 3. Marcin Skrobich, 4. Seweryn Solecki, 5. Zawodnik testowany - 6. Mateusz Musiał, 8.  Adrian Czyżewski, 7. Jakub Tyborczyk, 10. Kacper Nowak, 11. Karol Cywiński - 9. Aleksander Chabros.

Rezerwowi: Bednarski, Jakub Raniś, Eryk Ratajczak, Tymofii Simkov, Adrian Kinasz, Kamil Nowogoński, Paweł Wierszak.

Slavia Praga - Zagłębie Lubin 2:0

Skład wyjściowy: 1. Nowak - 2. Maciej Toporowski, 3. Jakub Fogt, 5. Jakub Stachaszewski - 4. Mateusz Chmielowiec, 6. Seweryn Marek, 7. Nikodem Klimpel, 8. Oskar Zębacki, 10. Karol Ośka, 11. Sebastian Fogt - 9. Jakub Ligocki.

Rezerwowi: Filip Anufrajonek, Samuel Błauciak, Alan Bębas, Zawodnik Testowany, Kacper Chruściński, Maksymilian Walczyk.

źródło: Własne, akademiakghm.com