Trener Arki Gdynia Aleksandar Rogić był zadowolony z postawy swoich zawodników w meczu z Zagłębiem Lubin. Rogić na pomeczowej konferencji powiedział, że oglądanie jego zespołu sprawiało mu dużą przyjemność.

Aleksandar Rogić (Arka Gdynia)

- Dzisiaj zagraliśmy dobre spotkanie. Kiedy gramy dobrze i osiągamy korzystne rezultaty, to powoduje, że jestem bardzo zadowolony. Dziś stojąc przy ławce sprawiało mi przyjemność oglądanie gry mojego zespołu.

- Musimy spożytkować to zwycięstwo by podnieść zaufanie do naszych umiejętności. Mając na uwadze poprzednie spotkania i wyniki, musimy wyciągnąć wnioski na przyszłość. Podsumowując jestem bardzo zadowolony. Teraz mamy jeden dzień wolnego i za dwa zaczynamy przygotowania do ostatniego meczu w Poznaniu.

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 13-12-2019, 18:00