- Odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo - skwitował szkoleniowiec Legii Warszawa, Aleksandar Vuković po przekonywującym zwycięstwie „Wojskowych” nad Zagłębiem (4:0).

Aleksandar Vuković (Legia Warszawa)

- Bardzo ważne zwycięstwo. Wiemy w jakiej sytuacji przed tym meczem znajdowała się drużyna. Wypadało dzisiaj odnieść zwycięstwo. Cieszyłaby nas również choćby minimalna wygrana. Zwycięstwo wysokie, choć nie do końca jesteśmy zadowoleni ze wszystkiego. Trzeba jednak powiedzieć, że zasłużyliśmy na to zwycięstwo, chociaż mieliśmy trochę szczęścia w kilku momentach. Z tego co pamiętam, to w poprzednich meczach tego szczęścia brakowało i kiedyś to musiało się zmienić.

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15-12-2021, 20:30
PKO Ekstraklasa, Kolejka - Kolejka - 3

(2:0)