Trwa przerwa w rozgrywkach spowodowana koronawiursem. Na oficjalnej stronie klubu można znaleźć krótki wywiad z Sašą Baliciem, który opowiada o zawieszeniu rozgrywek.

Saša Balić (Obrońca Zagłębia Lubin)

- Myślę, że jest to jedyna decyzja jaka mogła zostać podjęta. Byliśmy gotowi do gry i mogliśmy grać, ale uważam, że władze ligi wykonały dobry ruch. To nie problem, by grać dalej, ale wielu graczy ma rodzinę, dzieci, rodziców, a jeśli jest nawet 1% szansy, by narazić ich na ryzyko zachorowania to oczywiście dobrą decyzją jest nie grać. Większość lig w Europie zrobił podobnie. Moim zdaniem Ekstraklasa podejmuje bardzo dobre decyzje w tej sytuacji.

- W Czarnogórze również przestali grać i liga jest zawieszona. Państwo jest przygotowane na trudną sytuację m.in. poprzez anulowanie wielu lotów czy lepsze kontrole na granicach. Bacznie również obserwowani są ludzie wracający z krajów gdzie zakażeń jest więcej.

Cały wywiad do przeczytania na zaglebie.com.

źródło: zaglebie.com