mkszaglebie.pl

Młody napastnik Zagłębia, który zadebiutował w listopadzie w ekstraklasie, poprzez dobrą formę na boisku zwrócił na siebie uwagę dwóch klubów z Bundesligi.

Jak podaje strona tvp.sport.pl, młodym zawodnikiem "Miedziowych" interesują się dwa kluby naszych zachodnich sąsiadów. Od kilku miesięcy napastnika uważnie obserwują skauci Schalke 04, analizując każdy jego występ i organizując wywiad środowiskowy w Polsce. Ze względu na problemy finansowe niemieckiego klubu związane z wybuchem pandemii, w Gelsenkirchen prawdopodobnie złożą ofertę wypożyczenia Białka z opcją wykupu, lecz ostateczna decyzja zostanie podjęta po zakończeniu obecnego sezonu. 

Drugim klubem który przygląda się zawodnikowi Zagłębia, jest Bayer Leverkusen. Klub ten aktualnie walczy o awans do Ligi Mistrzów, a działacze już planują kształt drużyny na kolejny sezon. Zainteresowanie jest również związane z odejściem Lucasa Alario, który pomimo skuteczności pragnie grać regularnie w zespole "Aptekarzy", a nie pozostawać jedynie zmiennikiem. 

Przypomnijmy, że Bartosz Białek w obecnym sezonie Ekstraklasy zanotował 14 spotkań w których zdobył 7 bramek i 3 asysty. 

źródło: sport.tvp.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)19.06.2020 07:35
A dla mnie to kompletnie za szybko niech pogra jeszcze sezon dwa sezony i wtedy zobaczymy . Ale znając polskich menadżerów nie interesuje ich dobro piłkarza tylko kasa dla siebie a illu było już polskich młodych grajków którzy zniknęli zagranicą
17.06.2020 19:28
Tylko grube miliony