mkszaglebie.pl

Nowym kapitanem Zagłębia Lubin został nowy-stary zawodnik "Miedziowych" - Bartosz Kopacz. Taką informację przekazał w wywiadzie dla oficjalnej telewizji klubu trener Piotr Stokowiec.

- Decyzję o wyborze kapitana wziąłem na siebie, zdecydowałem, że zostanie nim Bartek Kopacz, Sasa Balić będzie do pomocy, będzie wicekapitanem - powiedział w wywiadzie dla oficjalnej strony klubowej trener Piotr Stokowiec.

źródło: Wlasne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (8)30.01.2022 23:56
Uważam, że dobry wybór, bardzo solidny, stanowczy ale spokojny - oby ten wbór uczynił z niego lidera tyłow bo ma odpowiednie predyspozycje, kapitan to tez gość, który wprowadza młodych, oby dał radę, Balic - fajny gosć ale czasem traci głowę
processing comment
29.01.2022 09:15
Do olo77 gościu ja jestem od ciebie dużo starszy jak ja jeździłem na mecze to cię nie było jeszcze w planach a dla mnie jesteś maruda co niewie czego chce wszystko ci jest źle jak jesteś taki fachowiec to czemu nie jesteś trenerem a tylko marudzić poyrafisz
processing comment
28.01.2022 21:20
Dede jak nasz stadion się trząsł to pewnie jeszcze nie było ciebie na świecie. Jak chcesz coś powiedzieć to zapraszam do dyskuji, bo jak jedyne co potrafisz to bbrażać innych to nie jest dyskusja. Jak ci sie podoba w Poznaniu ,to co robisz na forum Zagłebia???? Mi zależy na Zagłebiu i sorry ale nie będę tolerował mizeri.
processing comment
28.01.2022 20:34
DO OLO77 PŁACZKU JEDEN MIAŁEŚ SZANSE BYĆ PIŁKARZEM A PÓŻNIEJ TRENEREM JAK NIE MASZ O CZYMŚ POJĘCIA TO NIE WYPISUJ BZDUR PIOTREK STOKOWIEC JEST GOŚCIEM INTELIGENTNYM I WIE CO ROBI MARZE ŻEBY NASZ STADION ZAPEŁNIŁ SIĘ PO BRZEGI I KAŻDY KTO ZASIĄDZIE NA STADIONIE DOPINGOWAŁ ZAGŁĘBIE A NIE TYLKO SIEDZIAŁ I DŁUBAŁ SŁONECZNIK CIEKAWE CZY BYŁEŚ KIEDYŚ NA STADIONIE LECHA JAK PIŁKARZE WYCHODZĄ NA MURAWE TO STADION SIĘ TRZĘSIE Z POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KIBICÓW WZL DEDE
processing comment
28.01.2022 19:25
Karolololo (Gość)
Głupie te wasze komentarze , bez urazy oczywiście ;) . Na tle naszych "obrońców" i "liderów" jest zawodnikiem wyróżniającym się ! Uważam że to dobra decyzja Trenera !
processing comment
28.01.2022 18:56
Kibol (Gość)
Widać, że poniższe komentarze pisali małolaci. Kopacz wydaje się być rozsądnym wyborem, bo Bartek miękki nie jest i potrafi zachować zimną krew, w odróżnieniu od np. Balicia. Charyzmatycznych twardzieli na próżno szukać w Zagłębiu..
processing comment
28.01.2022 18:10
Cały Stoki już tworzy zamęt w szatni. W jakim klubie gość przychodzi do klubu i zostaje kapitanem z marszu ???? Mnie martwi to że na pytanie dziennikarza czym sie rózni Stokowiec od tego ,który odchodził z tym co przychodzi, odpowiedz trenera była niczym. Więc już wiemy jaki styla albo jego brak możemy oczekiwac od naszej drużyny :(
processing comment
28.01.2022 18:03
maWZL (Gość)
Zostawia nasz klub dla przydupasow Malinowych (kosy naszych przyjaciół) po czym wraca i z marszu zostaje kapitanem. Niczym nie wykazał się dla naszego klubu, a wręcz zachował się po frajersku jak Contra. Typowy wkład do koszulki. Mam nadzieję że tak tego nie zostawimy.
processing comment