Treningi z pierwszą drużyną Zagłębia Lubin rozpoczął Bartosz Matoga. To 17-letni bramkarz, który w rundzie jesiennej bronił w Zagłębiu Lubin z CLJ U-18.

reklama

Bartosz Matoga urodził się 31 października 2002 roku i występuje na pozycji bramkarza. Wychowanek Orła Myślenice w zakończonej już rundzie jesiennej Centralnej Ligi Juniorów U-18 zagrał w 10 meczach. Wpuścił 13 bramek i 4 razy zachował czyste konto. Włączenie Matogi do pierwszej drużyny jest spowodowane kontuzją Dominika Hładuna i odejściem Mateusza Kuchty.

źródło: Własne