Od 1 lipca zawodnikiem Wisły Płock zostanie młody zawodnik "Miedziowych" - Bartosz Zynek. Podpisany kontrakt będzie obowiązywał do końca czerwca 2024 roku.

18-letni pomocnik do końca obecnego sezonu będzie reprezentował barwy Zagłębia Lubin. W obecnym sezonie zawodnik wystąpił w 17 meczach na poziomie III ligi, w których zdobył 10 bramek.

Nowy transfer "Nafciarzy" Paweł Magdoń, dyrektor sportowy klubu skomentował następująco:

Zynek to kolejny utalentowany piłkarz, który na tę chwilę dołączy do nas w lipcu, choć być może uda nam się jeszcze dogadać z Zagłębiem Lubin w sprawie pozyskania go już teraz. Bartek to zawodnik wychowany w akademii angielskiego Queens Park Rangers FC, który jesienią zdobył 10 bramek na poziomie III ligi i był powoływany przez trenera Jacka Magierę do reprezentacji Polski U-19. To zawodnik dysponujący dobrą szybkością, silnym uderzeniem, nieźle grający jeden na jeden, który wzmocni rywalizację wśród naszych młodzieżowców.

źródło: Własne, wisla-plock.pl